Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Olivia Różański: W kolejnych meczach powinno być lepiej

Olivia Różański: W kolejnych meczach powinno być lepiej

fot. bks.bielsko.pl

– Wiemy, nad czym ma mamy pracować, uważam, że w kolejnych spotkaniach nasza gra będzie wyglądała lepiej. Razem jesteśmy drużyną i razem się wspieramy – powiedziała Olivia Różański, siatkarka BKS-u Bielsko-Biała. Jej zespół uległ ostatnio dość wyraźnie Chemikowi Police. 

Bielszczanki mecz z liderem tabeli rozpoczęły źle, już na samym początku przegrywały 2:9, w zespole BKS-u szwankowało przyjęcie. Podopieczne trenera Bartłomieja Piekarczyka miały momenty dobrej gry w pierwszym i trzecim secie. – Początek meczu był dla nas trudny, uważam, że dałyśmy z siebie wszystko w tym spotkaniu z Chemikiem Police. Zdawałyśmy sobie sprawę z tego, że będzie to ciężki mecz, doceniliśmy klasę naszego rywala. Żeby wygrać z nimi spotkanie, trzeba zagrać na maksimum swoich umiejętności. Wychodziłyśmy z nastawieniem, że damy z siebie wszystko. Cieszy mnie fakt, że nie odpuściłyśmy tego spotkania, motywowałyśmy się wzajemnie, o czym świadczy nasza postawa w trzeciej partii tego meczu – powiedziała Olivia Różański.



Słabym punktem w grze drużyny z Bielska-Białej było przyjęcie. Policzanki ustawiły sobie cały mecz trudną zagrywką i w znaczny sposób utrudniły grę swoim rywalkom. W całym spotkaniu Chemik w zagrywce zdobył osiem punktów, podczas gdy BKS zaledwie jeden. – Zgadza się, przyjęcie było słabe w naszym wykonaniu, policzanki miały dobrą zagrywkę, liczę na to, że w tym elemencie nasza gra się poprawi – dodała siatkarka, która w całym meczu zdobyła 10 punktów dla swojej ekipy. Miała 54% przyjęcia dokładnego oraz 14% perfekcyjnego. Najbliżej wygranej ekipa z Podbeskidzia była w trzeciej odsłonie meczu, w której prowadziła 15:11. Pomimo niekorzystnego wyniku na boisku ekipa z Bielska-Białej nie zwiesiła, głów tylko wspierała się w trudnych chwilach. – Owszem miałyśmy szanse na wygranie tego seta, ale dla nas było to kolejne doświadczenie i mam nadzieję, że zaprocentuje to w kolejnych spotkaniach. Liczę również na to, że unikniemy błędów, które miały miejsce w tym meczu, wiemy, nad czym mamy pracować. Wszystkie razem wspierałyśmy się w trudnych momentach, jesteśmy jedną drużyną i każda z nas gra dla drużyny, a nie dla siebie. Nasza ciężka praca na treningach na pewno przyniesie efekty. Do kolejnego meczu z Budowlanymi Łódź na pewno nastawimy się pozytywnie i z całą pewnością będziemy walczyły – zakończyła przyjmująca drużyny.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-12-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved