Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Oliva opuści PlusLigę. Za niego Wojciech Ferens?

Oliva opuści PlusLigę. Za niego Wojciech Ferens?

fot. Sylwia Lis

Jest już niemal przesądzone, że Salvador Hidalgo Oliva nie będzie już zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla. Kubańczyk z niemieckim paszportem, który w dwóch poprzednich sezonach był gwiazdą zespołu, w tym jednak jest postacią drugoplanową. Rozczarowany tym faktem Oliva naciska na rozwiązanie umowy i jest już blisko porozumienia. Zastąpić go w Jastrzębskim Węglu ma Wojciech Ferens.

 Oliva za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnał się już z kibicami. Obecnie przebywa w Berlinie. – Salvadora nie ma w klubie, bo dostał od nas wolne. Formalnie nadal mamy jednak z nim ważny kontrakt, który nie został jeszcze rozwiązany – mówi „PS” prezes Jastrzębskiego Węgla Adam Gorol. Zawodnik i jego menedżer Jakub Michalak naciskają na nas, ale my musimy mieć godnego zmiennika – wyjaśnia szef klubu.

Z informacji „PS” wynika, że miejsce Olivy w składzie Pomarańczowych zajmie Wojciech Ferens, który ostatnio grał w AS Cannes, a wcześniej występował w Radomiu, Olsztynie, Kędzierzynie-Koźlu, Bielsku-Białej, Bydgoszczy i Gdańsku. Kontrakt 28-letniego przyjmującego jest finalizowany. – Rzeczywiście to prawda. Rozmawiamy z Ferensem i być może w poniedziałek zostanie on naszym zawodnikiem. Dopiero wtedy siądziemy do negocjacji w sprawie warunków rozwiązania umowy z Olivą – wyjaśnia Gorol.

 

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-01-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved