Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Olieg Achrem pożegnał się z Resovią i kibicami

Olieg Achrem pożegnał się z Resovią i kibicami

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Olieg Achrem już oficjalnie pożegnał się z klubem i kibicami Resovii Rzeszów. – Bardzo cieszy mnie to, że uczestniczyłem w budowaniu tej drużyny i byłem tu od początku – mówi zawodnik, który najprawdopodobniej po siedmiu latach spędzonych w Rzeszowie przeniesie się do ligi tureckiej i będzie grać w Halkbanku Ankara.

Olieg Achrem padł ofiarą zmieniających się przepisów w PlusLidze, które będą nakazywały zawodnikom, którzy nie mogą występować w polskiej reprezentacji, grać tak jak siatkarzom zagranicznym i tym samym podlegać limitom obowiązującym w lidze. Resovia nie przedłużyła więc kontraktu ze swoim kapitanem, który opuści klub. – Chciałem podziękować za te wspaniałe siedem lat spędzonych w Rzeszowie. Tu znalazłem swój dom i chcę się osiedlić. Za te wspaniałe chwile, które przeżyłem. Bardzo cieszy mnie to, że uczestniczyłem w budowaniu tej drużyny i byłem tu od początku – mówi na pożegnanie Achrem.Siatkarz przez siedem lat przeżywał w barwach Resovii triumfy, miał jednak też trudny czas, gdy doznał kontuzji. – Chciałem podziękować kibicom, którzy byli zawsze ze mną i zawsze czułem to wsparcie, nawet w ciężkiej chwili, w której doznałem kontuzji – mówi zawodnik. – Miałem słabszy moment, byli ludzie, którzy już stawiali krzyżyk na mnie. Chciałem im udowodnić, ale przede wszystkim sobie, że to jeszcze nie koniec i mogę się podnieść – dodaje Achrem.

Na pewno będę kibicował temu klubowi i Resovia zostanie w moim sercu. Życzę klubowi, żeby to był najlepszy sezon w historii Resovii. Życzę wam dużo pozytywnych emocji – zakończył były już siatkarz Resovii.

źródło: assecoresovia.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved