Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Olga Strantzali: Na treningu jest zawsze jak na wojnie

Olga Strantzali: Na treningu jest zawsze jak na wojnie

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Naprawdę wierzę, że to będzie dobry rok dla naszej ekipy i dla nas wszystkich. Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć, gdzie wylądujemy na koniec sezonu – mówi przyjmująca DPD Legionovii Legionowo, Olga Strantzali. – Zamierzamy walczyć o zdobycie tylu punktów, ile zdołamy – dodaje Greczynka.

Po dwóch meczach DPD Legionovia ma na koncie tylko jeden punkt w ligowej tabeli. Co myślisz na temat dotychczasowych występów i formy swojego zespołu? Czy jesteś zadowolona z formy DPD Legionovii?Olga Strantzali: – Myślę, że nasz terminarz jest na początku sezonu bardzo wymagający i wiedziałyśmy, że tak będzie. Zamierzamy walczyć o zdobycie tylu punktów, ile zdołamy. Jeśli nie będziesz patrzyć na rankingi, tylko na naszą grę, myślę, że zobaczysz, że gramy na poziomie elity i to jest to, co staramy się robić codziennie na treningach. Mam na myśli to, że zdobywanie punktów i wygrywanie meczów jest bardzo ważne, ale to, jak dobrze gramy, daje nam pewność siebie przed kolejnymi meczami. Mamy bardzo młody i gotowy do rywalizacji zespół, na treningu jest zawsze jak na wojnie w dobrym znaczeniu tych słów, to owocuje korzyściami dla nas wszystkich. To świetnie, że dobrze się razem czujemy również poza boiskiem, potrzebujemy tej zespołowej „chemii” na przyszłość. Naprawdę wierzę, że to będzie dobry rok dla naszej ekipy i dla nas wszystkich. Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć, gdzie wylądujemy na koniec sezonu.

Przed samym startem sezonu zagrałyście sparing z BKS-em i wygrałyście go dość łatwo. Czy myślisz, że ten wynik będzie miał jakiś wpływ na nadchodzący mecz? Co możesz powiedzieć o zespole Stali?

– Pomimo, że wygrałyśmy sparing, myślę, że mecz ligowy będzie zupełnie inny. Kiedy grałyśmy towarzysko, oba zespoły testowały nowe rozwiązania i nie sądzę, by wynik był reprezentatywny. Niemniej, to zwycięstwo oczywiście dało nam pewność siebie. Bielsko ma dobry zespół, który może walczyć z każdym w tej lidze, musimy być bardzo skupione i nawet na chwilę nie zapominać o założeniach taktycznych na ten mecz.

Jesteś świeżo po swoim debiucie w DPD Arenie Legionowo. Co myślisz na temat atmosfery w hali i kibicach DPD Legionovii?

– Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiej atmosfery w hali, ale jestem bardzo szczęśliwa, że jej doświadczam! Nasi kibice niemal w pełni wypełnili halę, a to był dopiero pierwszy mecz sezonu! Myślę, że im więcej meczów będziemy wygrywać, tym więcej kibiców będzie przychodzić do DPD Areny, a to z kolei pomoże nam grać jeszcze lepiej. Bardzo podoba mi się to, że do hali przyszło tak dużo dzieci, jak również to, że na ulicy ludzie zaczepiają mnie i życzą powodzenia w kolejnych meczach. Legionowo kocha siatkówkę i nie mogę się doczekać spotkania z kibicami na kolejnym meczu w DPD Arenie!

źródło: legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved