Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Olga Strantzali: Miałyśmy aspiracje by zdobyć medal

Olga Strantzali: Miałyśmy aspiracje by zdobyć medal

fot. Michał Szymański

W czasie, gdy niemal cały świat został w domach po wybuchu pandemii koronawirusa, profesjonalni sportowcy starają się zachować równowagę psychiczną i sprawność fizyczną. – Mam nadzieję, że do czasu rozpoczęcia kwalifikacji do mistrzostw Europy w sierpniu sytuacja na świecie będzie o wiele lepsza niż obecnie – mówi przyjmująca DPD Legionovii i reprezentacji Grecji Olga Strantzali.

Przyjmująca DPD Legionovii Olga Strantzali zdołała opuścić Polskę i wróciła do rodzinnych Salonik. Pozostając w domu stara się znaleźć sposób na zajęcie umysłu i przeczekanie obecnej sytuacji, czekając na powrót do gry w siatkówkę.– To są trudne czasy dla wszystkich, z taką sytuacją nikt z nas wcześniej nie miał do czynienia. Nasze życie toczy się na boisku i obecnie nie możemy robić tego, co kochamy. Wszyscy staramy się znaleźć sposoby na utrzymanie dobrej formy fizycznej, postępując zgodnie z instrukcjami z klubów – mówi grecka przyjmująca.

Olga Strantzali wraz z reprezentacją Grecji zagrała w zeszłym roku w mistrzostwach Europy. Dla jej drużyny narodowej był to pierwszy występ na tej imprezie od 2001 roku. – To było niesamowite lato i jestem pewna, że nikt z tego zespołu go nie zapomni. Tęsknię za koleżankami i sztabem szkoleniowym i nie mogę się już doczekać kolejnych wyzwań. CEV ogłosiła przełożenie srebrnej Ligi Europejskiej i mam nadzieję, że do czasu rozpoczęcia kwalifikacji do mistrzostw Europy w sierpniu sytuacja na świecie będzie o wiele lepsza niż obecnie. Naszym celem jako zespołu będzie kwalifikacja na mistrzostwa Europy i jesteśmy zdeterminowane, by to osiągnąć – przyznała zawodniczka.

– Legionovia zakończyła rundę zasadniczą w polskiej lidze na 4. miejscu i jest to najlepszy wynik klubu w historii. Po drodze udało nam się pokonać silne drużyny i szkoda, że nie rozpoczęliśmy play-off. W naszym zespole dało się wyczuć niezadowolenie, ponieważ miałyśmy aspiracje by zdobyć medal. Musiałyśmy jednak zaakceptować tę sytuację, na którą nic nie mogłyśmy poradzić – dodała Strantzali.

źródło: cev.eu, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę