Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Odważny ruch Impelu. Prezes zarządu trenerem wrocławianek

Odważny ruch Impelu. Prezes zarządu trenerem wrocławianek

fot. impelwroclaw.pl

Jacek Grabowski od teraz będzie w pełni odpowiadał za to, jak prezentuje się drużyna Impelu Wrocław. To właśnie prezes zarządu klubu został nowym trenerem wrocławianek. – W tym momencie przejmuję całą odpowiedzialność za codzienne funkcjonowanie tej drużyny oraz wyniki – komentuje całą sytuację nowy szkoleniowiec wrocławianek.

Za powierzeniem roli trenera prezesowi Grabowskiemu przemawiała znajomość realiów klubu i jego ścieżki rozwoju w ostatnich latach. – Mam świadomość tego, że podejmuję się trudnego wyzwania. Z roli oceniającego stanę się ocenianym przez całą społeczność siatkarską, kibiców i zespół. Podejmuję się tego w pełni świadomie. Dotychczas nie miałem bezpośredniego wpływu na to, jak wygląda gra Impelu na boisku. W tym momencie przejmuję całą odpowiedzialność za codzienne funkcjonowanie tej drużyny i jej wyniki – czytamy wypowiedź nowego trenera Impelu na stronie klubu.Prezes miał duży wkład w ustalanie aktualnego składu i struktury zespołu. – Znam trenera Grabowskiego od wielu lat, to on wprowadzał mnie w dorosłą siatkówkę! Jest bardzo doświadczonym trenerem, z którym zdobyłam wiele medali. Mam nadzieję, że w tym przypadku zwrot „historia lubi się powtarzać” również znajdzie potwierdzenie – mówi Joanna Kaczor, która dużo zawdzięcza trenerowi Grabowskiemu.

Trzeba nadmienić, że praca trenera nie jest Jackowi Grabowskiemu obca. Prowadził on męski zespół Gwardii Wrocław, wprowadzając go do ekstraklasy w sezonie 2004/2005. Z kolei wraz z żeńską drużyną Impelu Gwardii Wrocław zdobył dwa srebrne medale w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wcześniej związany był z siatkówką młodzieżową. Jest również członkiem Rady Nadzorczej PLPS.

źródło: impelwroclaw.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved