Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Odnowiona kontuzja Michała Winiarskiego

Odnowiona kontuzja Michała Winiarskiego

fot. archiwum

Zawodnikowi Skry Bełchatów – Michałowi Winiarskiemu odnowiła się kontuzja odcinka lędźwiowego kręgosłupa. – Nie chcemy ryzykować, ale liczymy, że Michał szybko wróci do dyspozycji. Odnowiła mu się kontuzja z mistrzostw świata – tłumaczy trener bełchatowian Miguel Angel Falasca.

Zawodnik bełchatowskiej ekipy nie brał udziału w memoriale Zdzisława Ambroziaka oraz nie zagrał w meczu o Puchar Prezydenta Bydgoszczy. W bełchatowskim klubie myślą o zakontraktowaniu nowego przyjmującego, którym miałby zostać Andres Felipe Piz Hernandez, działacze z Bełchatowa zaznaczają, że ten transfer nie ma żadnego związku z kontuzją Michała Winiarskiego. – Hernandez miał do nas dołączyć już w sezonie przygotowawczym, kiedy byliśmy w niepełnym składzie, ale został powołany do reprezentacji Kolumbii na kontynentalny turniej kwalifikacyjny do igrzysk – tłumaczy Falasca.

Warto dodać, że intensywny sezon połączony z grą w europejskich pucharach przez polskie zespoły będzie wymagał sporo wyrzeczeń i wysiłku. Ponadto szeroka ławka może okazać się dodatkowym atutem każdej z ekip. – Kto się pomyli na początku sezonu, może nie zagrać w ligowym finale. W poprzednich rozgrywkach ewentualne porażki można było później nadrobić, ale teraz, kiedy nie ma fazy play-off, może to sporo kosztować. Marzy nam się także triumf w Lidze Mistrzów. Po to został stworzony ten zespół, zwłaszcza że jego trzon został niezmieniony. Łatwiej walczy się o mistrzostwo niż się go broni, więc mam nadzieję, że w tym roku zatriumfujemy też w PlusLidze – powiedział środkowy bełchatowskiej ekipy Andrzej Wrona.źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved