Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę… ślemy życzenia!

W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę… ślemy życzenia!

fot. pixabay

Tylko raz w roku nastaje ten czas. Czas radości i miłości, rodzinnych spotkań, zapachu piernika i wigilijnych potraw. W tym wyjątkowym momencie, który pozwala nam wszystkim zatrzymać się i odetchnąć, pragniemy życzyć wam – naszej siatkarskiej rodzinie i przyjaciołom oraz ich bliskim – wszystkiego cudownego i wesołych świąt!

Święta Bożego Narodzenia może i nie będą aż tak czarować atmosferą, gdy nie będzie śniegu za oknem. Odbędą się jeśli nie zdążymy posprzątać wszystkiego, tak jak zaplanowaliśmy, bądź też przypaliliśmy świąteczny barszcz. Ten magiczny czas nie będzie jednak tym najcudowniejszym, jeśli nie będziemy mieć bliskich obok siebie i nie będziemy dzielić się z nimi tą świąteczną radością. Dlatego drodzy czytelnicy, życzymy Wam, by każdy z Was mógł dzielić ten czas z najbliższymi Wam osobami! Każdego roku tych kilka świątecznych dni pozwala nam odetchnąć od codzienności i podarować sobie i najbliższym dużo wspólnie spędzonego czasu – bez pośpiechu i pracy. Wykorzystajmy to w stu procentach!Korzystając z tej okazji chcemy złożyć Wam wszystkim ciepłe i pełne radości życzenia. Dużo rodzinnego ciepła, beztroskiego czasu wypełnionego miłością i odpoczynkiem, pysznych potraw i niekończącego się celebrowania świąt. A także wymarzonych prezentów oraz spełnionych marzeń, także tych siatkarskich.

Naszym drogim czytelnikom oraz tym, o których na co dzień piszemy – siatkarzom, siatkarkom, trenerom, działaczom w takt najpiękniejszych kolęd ślemy moc najlepszych życzeń. Niech to będzie dla was wszystkich niezapomniany, naprawdę niezwykły czas!

WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Życzy REDAKCJA STREFY SIATKÓWKI

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2019-12-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved