Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Obaj atakujący Stali Nysa kontuzjowani

Obaj atakujący Stali Nysa kontuzjowani

fot. 1liga.pls.pl

Od dłuższego czasu Stal Nysa musi sobie radzić bez Bartosza Krzyśka. Mimo problemów zdrowotnych różnych zawodników już pewien czas temu drużyna prowadzona przez trenera Krzysztofa Stelmacha zapewniła sobie pierwsze miejsce po fazie zasadniczej. W ostatnim czasie zaczęły się pojawiać nieoficjalne informacje dotyczące przedłużającej się nieobecności Krzyśka, co klub zdecydował się wyjaśnić w komunikacie.

W tym sezonie Stal Nysę nie omijają kontuzje. Mimo zdarzających się problemów zdrowotnych drużyna z Nysy dominuje w I lidze. Od dłuższego czasu trener Krzysztof Stelmach nie może korzystać z usług Bartosza Krzyśka. Atakującego dobrze zastępował Łukasz Kaczorowski. Tego siatkarza zabrakło jednak w ostatnim meczu, bowiem przez kontuzję wyłączony jest z treningów jeszcze ponad tydzień. Co prawda w sobotę dobry mecz na ataku rozegrał Łukasz Łapszyński, jednak zdobyte przez niego 18 punktów nie wystarczyło, by Stal wygrała z ZAKSĄ Strzelce Opolskie. Po zakończeniu meczu z beniaminkiem klub z Nysy zdecydował się wydać oświadczenie, by uciąć pojawiające się głównie w social mediach spekulacje.Komunikat ws. stanu zdrowia Łukasza Kaczorowskiego oraz Bartosza Krzyśka

W związku z kontuzją, atakujący naszego zespołu Łukasz Kaczorowski, wyłączony jest z treningów na 10 dni. Po tym czasie wróci do treningów z drużyną.

Nieprawdą jest, że Stal Nysa S.A. rozwiązała kontrakt z atakującym Bartoszem Krzyśkiem. Równocześnie informujemy, że kontuzja naszego atakującego jest na tyle poważna, że na moment obecny nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy będzie w stanie wspomóc naszą drużynę w kolejnej fazie rozgrywek KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Czekamy na dokładnie opinie lekarskie. O ewentualnych decyzjach będziemy Państwa informować.

Z poważaniem,
Stal Nysa S.A.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved