Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nowy-stary rozgrywający w Radomiu

Nowy-stary rozgrywający w Radomiu

fot. Adam Kurasiewicz

Cerrad Czarni Radom pozyskali zawodnika na pozycję rozgrywającego. Będzie nim 24-letni Kacper Gonciarz. Do zespołu powraca z I-ligowego Ślepska Suwałki. – Chcieliśmy, aby to była polska para rozgrywających, jednak nie możemy wykluczyć, że dołączy do nas zawodnik z zagranicy – podkreślał Robert Prygiel.

Po tym, jak radomski zespół opuścił Lukas Kampa i Patryk Szczurek, wiadomo było, że Cerrad Czarni będą poszukiwać zawodników na pozycję rozgrywającego. Prezes klubu, Mariusz Szyszko, zapowiadał, że w następnym sezonie nad Mleczną mają grać przede wszystkim młodzi zawodnicy. Wszystko wskazuje na to, że również młodzi będą odpowiadać za rozegranie. Jak na razie podpisano kontrakt z 24-letnim Kacprem Gonciarzem, doskonale znanym radomskiej publiczności.Śledziliśmy poczynania naszych wychowanków w ubiegłym sezonie. Kacper Gonciarz ma za sobą udany sezon w I lidze i jest w naszym szerokim kręgu zainteresowań – mówił niedawno Robert Prygiel. Jak udało się ustalić, Kacper Gonciarz podpisał umowę z Cerrad Czarnymi Radom na dwa sezony.

Kacper Gonciarz jest wychowankiem radomskiego zespołu, z którym sięgnął m.in. po dwa złote medale mistrzostw Polski juniorów w 2010 i 2011 roku. W sezonie 2011/2012 wywalczył z drużyną RCS-u Czarnych Radom awans do I ligi, a rok później sięgnął po tytuł mistrzowski na zapleczu PlusLigi. Następnie reprezentował barwy Avii Świdnik oraz przez dwa sezony Ślepska Suwałki.

Wciąż nie ogłoszono, kto będzie drugim rozgrywającym Cerrad Czarnych Radom. – Chcieliśmy, aby to była polska para rozgrywających, jednak nie możemy wykluczyć, że dołączy do nas zawodnik z zagranicy – podkreślał Robert Prygiel.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved