Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Trzy nowe zawodniczki w pierwszoligowym NOSiR-ze

Trzy nowe zawodniczki w pierwszoligowym NOSiR-ze

fot. joker-swiecie.pl

Aneta Duda, Angelika Strządała oraz Oriana Miechowicz wzmocnią beniaminka I ligi kobiet – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. W drużynie prowadzonej przez trenera Bartosza Kujawskiego znajdzie się więc aż dziewięć nowych zawodniczek.

Już wcześniej było wiadomo, że po decyzji PZPS-u, zezwalającej drużynie z Nowego Dworu Mazowieckiego na dołączenie do grona pierwszoligowców, zespół opuści kilka siatkarek. Włodarze klubu podziękowali Sylwii Pilarek, Małgorzacie Kwiecień, Julii Gach, Małgorzacie Wawrzyńskiej oraz Marcie Mansfeld. Jak się okazało, to nie koniec pożegnań w zespole NOSiR-u. W I lidze nie zagrają również w zespole Marta Lach, Katarzyna Fiuk i Dorota Kubiczek, które również opuściły już Nowy Dwór Mazowiecki.W drużynie prowadzonej przez Bartosza Kujawskiego pozostały więc: Aleksandra Balcerowicz i Dominika Balcerowicz, środkowe Żaneta Kokoszka i Mariola Chudy oraz dwie libero –  Karolina Dąbkowska i Joanna Karasiewicz. Do zespołu już wcześniej dołączyły rozgrywająca Aleksandra Przepiórka, atakujące Małgorzata Zaciek i Barbara Sokolińska, a także dwie przyjmujące – Anna Sołodkowicz i Barbara Adamska.

To jednak nie koniec wzmocnień nowodworskiej drużyny. W jej barwach w przyszłym sezonie będą występować również przyjmująca Angelika Strządała z Jokera Świecie oraz środkowa Aneta Duda. Duda również sezon rozpoczynała w Świeciu, jednak z powodu kontuzji musiała przerwać grę i teraz zamierza wrócić na pierwszoligowe parkiety. Do gry w NOSiR-ze będzie również zgłoszona siatkarka ESPES Sparty Warszawa, Oriana Miechowicz.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet przed sezonem 2016/2017

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved