Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Nowe terminy młodzieżowych mistrzostw Polski

Nowe terminy młodzieżowych mistrzostw Polski

fot. Piotr Kochanowski

Polski Związek Piłki Siatkowej mając na uwadze ogłoszony do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, a także mając na uwadze wprowadzone do odwołania ograniczenia w zakresie prowadzenia działalności sportowej i organizacji imprez sportowych postanowił zmienić kalendarz rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2019/2020.

Mając na uwadze rozwój jak również bezpieczeństwo młodych siatkarek i siatkarzy Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że:  • Turnieje finałowe Mistrzostw Polski w kategorii juniorka i junior zostają przesunięte na okres pomiędzy 15 sierpnia a 15 września 2020 roku.
  • Turnieje półfinałowe i finałowe Mistrzostw Polski w kategorii kadetka i kadet jak również cały cykl rozgrywek centralnych w kategorii młodziczka i młodzik zostają przesunięte na okres pomiędzy 1 a 30 września 2020 roku.

Polski Związek Piłki Siatkowej zastrzega sobie jednak, że jeśli sytuacja związana z wirusem SARS-CoV-2 wyraźnie się nie poprawi turnieje mogą zostać przesunięte na dalszy termin. Szczegółowy komunikat dotyczący zasad rozgrywania wyżej wymienionych turniejów zostanie przesłany w późniejszym terminie.

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved