Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Nowa środkowa w DPD Legionovii

Nowa środkowa w DPD Legionovii

fot. Piotr Woźniak

Dotychczas klub z legionowa ogłaszał przedłużenia kontraktów. Przyszedł czas na ogłoszenie pierwszego transferu. Nową środkową DPD Legionovii Legionowo została wyróżniająca się na parkietach pierwszej ligi Paulina Majkowska. – To podstawowa zawodniczka najsilniejszego pierwszoligowca, dysponuje bardzo urozmaiconym wachlarzem zagrań ofensywnych. Wierzę, że będzie świetnie pasować do naszej ekipy – skomentował prezes Konrad Ciejka.

Mierząca 185 cm wzrostu zawodniczka urodziła się w 1995 roku. Jest wychowanką TPS Rumia, później grała również w barwach takich ekip, jak Gedania Gdańsk, Ekstrim Gorlice i KS Murowana Goślina. Ostatnie cztery sezony spędziła w szeregach Jokera Mekro Energoremont Świecie, z którym w ostatnich dwóch sezonach wywalczyła mistrzostwo I ligi. Paulina Majkowska to dwukrotna mistrzyni Polski juniorek w barwach gdańskiej Gedanii. –Jestem bardzo zadowolona, że w przyszłym sezonie będę reprezentowała barwy DPD Legionovii Legionowo – powiedziała zawodniczka – Rozwój i rywalizacja na najwyższym poziomie zawsze były moim priorytetem, dlatego cieszę się, że dołączam do drużyny. Jestem pewna, że przyszły sezon przyniesie dużo dobrego. Pozdrawiam wszystkich kibiców DPD Legionovii! Mam nadzieję, że tak, jak ja, czekacie na rozpoczęcie sezonu. Do zobaczenia w Legionowie!Paulina to zawodniczka z silną motywacją, ma duże umiejętności zarówno techniczne, jak i fizyczne – mówi trener Alessandro Chiappini. – Ma ważne doświadczenie z parkietów pierwszej ligi. Będzie dużym wsparciem dla naszego zespołu. Przed nią debiut w TAURON Lidze, choć starałem się o jej pozyskanie do swojej ekipy już jako trener w Krakowie!

– Od dłuższego czasu przyglądaliśmy się grze Pauliny – stwierdził prezes Konrad Ciejka. – To podstawowa zawodniczka najsilniejszego pierwszoligowca, dysponuje bardzo urozmaiconym wachlarzem zagrań ofensywnych. Wierzę, że będzie świetnie pasować do naszej ekipy.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TauronLigi

źródło: dpd.legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved