Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Nowa środkowa w DPD Legionovii

Nowa środkowa w DPD Legionovii

fot. Piotr Woźniak

Dotychczas klub z legionowa ogłaszał przedłużenia kontraktów. Przyszedł czas na ogłoszenie pierwszego transferu. Nową środkową DPD Legionovii Legionowo została wyróżniająca się na parkietach pierwszej ligi Paulina Majkowska. – To podstawowa zawodniczka najsilniejszego pierwszoligowca, dysponuje bardzo urozmaiconym wachlarzem zagrań ofensywnych. Wierzę, że będzie świetnie pasować do naszej ekipy – skomentował prezes Konrad Ciejka.

Mierząca 185 cm wzrostu zawodniczka urodziła się w 1995 roku. Jest wychowanką TPS Rumia, później grała również w barwach takich ekip, jak Gedania Gdańsk, Ekstrim Gorlice i KS Murowana Goślina. Ostatnie cztery sezony spędziła w szeregach Jokera Mekro Energoremont Świecie, z którym w ostatnich dwóch sezonach wywalczyła mistrzostwo I ligi. Paulina Majkowska to dwukrotna mistrzyni Polski juniorek w barwach gdańskiej Gedanii. –Jestem bardzo zadowolona, że w przyszłym sezonie będę reprezentowała barwy DPD Legionovii Legionowo – powiedziała zawodniczka – Rozwój i rywalizacja na najwyższym poziomie zawsze były moim priorytetem, dlatego cieszę się, że dołączam do drużyny. Jestem pewna, że przyszły sezon przyniesie dużo dobrego. Pozdrawiam wszystkich kibiców DPD Legionovii! Mam nadzieję, że tak, jak ja, czekacie na rozpoczęcie sezonu. Do zobaczenia w Legionowie!Paulina to zawodniczka z silną motywacją, ma duże umiejętności zarówno techniczne, jak i fizyczne – mówi trener Alessandro Chiappini. – Ma ważne doświadczenie z parkietów pierwszej ligi. Będzie dużym wsparciem dla naszego zespołu. Przed nią debiut w TAURON Lidze, choć starałem się o jej pozyskanie do swojej ekipy już jako trener w Krakowie!

– Od dłuższego czasu przyglądaliśmy się grze Pauliny – stwierdził prezes Konrad Ciejka. – To podstawowa zawodniczka najsilniejszego pierwszoligowca, dysponuje bardzo urozmaiconym wachlarzem zagrań ofensywnych. Wierzę, że będzie świetnie pasować do naszej ekipy.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TauronLigi

źródło: dpd.legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę