Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Nowa przyjmująca w Łodzi

Nowa przyjmująca w Łodzi

fot. Łukasz Krzywański

Już w sobotę rozpoczyna się pierwsza kolejka Orlen Ligi, jednak drużyny wciąż mają czas na dokonywanie transferów. W piątek nową zawodniczką Budowlanych Łódź została 21-letnia przyjmująca Natalia Strózik. Przyjmująca jest dwunastą zawodniczką w szeregach tego łódzkiego zespołu.

Natalia Strózik pierwotnie sezon 2016/2017 miała spędzić w Developresie SkyRes Rzeszów. Klub pod koniec września poinformował jednak, że zawodniczka nie będzie reprezentować jego barw. Siatkarka do Rzeszowa przeniosła się po niezbyt udanym poprzednim sezonie, w którym tylko sporadycznie pojawiała się na boisku. 21-latka karierę zaczynała w SMS-ie PZPS Sosnowiec, a następnie trzy lata spędziła w BKS-ie Bielsko-Biała. – Pierwszy sezon gromadził najwięcej emocji, bo było to coś nowego. W drugim faktycznie posypało się i czułam niedosyt, a pod koniec zdarzyła się jeszcze kontuzja… Niemniej jednak to ten ostatni rok dla mnie jako zawodniczki był bardzo ciężki, ponieważ czułam się niedoceniona i niespełniona. Wchodziłam głównie na zagrywkę, grałam mniej, niż mając 17 lat, kiedy przyszłam do klubu z Bielska-Białej – komentowała swój pobyt w bielskim klubie przyjmująca.Zgodnie z informacjami Sport.pl przyjmująca znalazła już nowego pracodawcę. W nowym sezonie Natalia Strózik ma zagrać w Budowlanych Łódź. Zawodniczka już od pewnego czasu brała udział w treningach tego łódzkiego zespołu, a ostatecznie prezes Marcin Chudzik zaproponował młodej siatkarce kontrakt. Strózik to dwunasta zawodniczka w szeregach Budowlanych Łódź.

Łodzianki rozpoczną nowy sezon meczem przed własną publicznością. We wtorek, 18 października, o godzinie 18:00 podejmą Legionovię Legionowo. Będzie to ostatni mecz pierwszej kolejki Orlen Ligi. Nowa siatkarka drużyny z Łodzi będzie miała szansę na debiut już w tym spotkaniu.

Obecnie skład Budowlanych Łódź na sezon 2016/2017 prezentuje się następująco:
rozgrywające: Pavla Vincourova, Ewelina Tobiasz
przyjmujące: Heike Beier, Julia Twardowska, Martyna Grajber, Natalia Strózik
środkowe: Sylwia Pycia, Gabriela Polańska, Sylwia Pelc
atakujące: Kaja Grobelna, Monika Kutyła
libero: Paulina Maj-Erward

Zobacz również
Terminarz fazy zasadniczej Orlen Ligi

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved