Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Nowa atakująca we Wrocławiu?

fot. Michał Szymański

Siatkarki #VolleyWrocław są przedostatnim zespołem tabeli Ligi Siatkówki Kobiet i wszystko wskazuje na to, że klub chciałby się wzmocnić w ostatnich dniach okienka transferowego. Do dolnośląskiej drużyny ma bowiem dołączyć atakująca, Kinga Hatala, która w tym sezonie występowała na zapleczu włoskiej ekstraklasy. 

30-letnia atakująca sezon 2019/2020 rozpoczęła w Serie A2 w zespole Cda Volley Talmassons, jednak straciła miejsce w składzie. Mówiło się, że Kinga Hatala ma pomóc Wiśle Warszawa, której barw broniła kilka lat temu. Stołeczny klub ma spore problemy kadrowe, w tym brak atakującej w swoim mocno okrojonym składzie.Według informacji Strefy Siatkówki do tego jednak nie dojdzie, ale siatkarka ma zasilić szeregi innego zespołu Ligi Siatkówki Kobiet. Nowym klubem atakującej ma zostać #VolleyWrocław. Zespół prowadzony przez Wojciecha Kurczyńskiego ma na swoim koncie w tabeli zaledwie 10 punktów, co daje mu 11. miejsce w zestawieniu. W ostatnim meczu wrocławianki mierzyły się z ŁKS-em Commercecon Łódź, ale nie były w stanie ugrać z mistrzyniami Polski ani jednego seta.

Klub ze stolicy Dolnego Śląska nie ma zbyt wiele czasu na ewentualne zakontraktowanie nowej siatkarki, bowiem już w piątek, 31. stycznia zamyka się okienko transferowe w Lidze Siatkówki Kobiet.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved