Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > NOSiR Nowy Dwór Maz. w I lidze kobiet

NOSiR Nowy Dwór Maz. w I lidze kobiet

Poznaliśmy ostatnią drużynę, która uzupełniła skład I ligi kobiet – będzie to NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Działaczom NOSiR-u i trenerowi Bartoszowi Kujawskiemu udało się zbudować ciekawy skład jak na ten poziom rozgrywkowy.

W czwartek odbyło się posiedzenie Wydziału Rozgrywek PZPS, na którym zapadła decyzja w sprawie ostatniego wolnego miejsca w I lidze kobiet na sezon 2016/2017. Ubiegały się o nie dwa zespoły, które grały w turnieju finałowym II ligi, ale nie uzyskały awansu – PWSZ Tarnów oraz NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Klub z Tarnowa ostatecznie jednak wycofał swoją aplikację i w I lidze w przyszłym sezonie zobaczymy zespół z Mazowsza.Trenerem drużyny pozostanie Bartosz Kujawski, który wraz z działaczami zbudował ciekawy, pierwszoligowy skład. Za rozegranie odpowiadać będą Aleksandra Balcerowicz i Aleksandra Przepiórka, która ostatni sezon spędziła w Jokerze Świecie. NOSiR pozyskał dwie nowe atakujące – będą to Małgorzata Zaciek (do grudnia zawodniczka Legionovii) oraz Barabara Sokolińska, która grała w Mazovii Warszawa. Za przyjęcie odpowiadać mają Dominika Balcerowicz i Marta Lach oraz pozyskana z Wisły Warszawa Anna Sołodkowicz i zawodniczka Sparty Warszawa, Barbara Adamska. Niewykluczone, że od zespołu dołączy jeszcze jedna przyjmująca.

Na środku siatki w NOSiR-ze pozostały Żaneta Kokoszka i Mariola Chudy, do których dołączyła Katarzyna Śmieszek z warszawskiej Wisły. Klub szuka jeszcze czwartej środkowej. Na libero pozostają w Nowym Dworze Mazowieckim Karolina Dąbkowska i Joanna Karasiewicz.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet przed sezonem 2016/2017

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved