Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Norbert Huber: Jestem głodny gry

Norbert Huber: Jestem głodny gry

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Na pewno na początku będzie ciężko, ale to jednocześnie fajny okres, który przygotuje nas do sezonu – mówi Norbert Huber, środkowy PGE Skry, który rozpoczął już treningi z nowym zespołem. – Wiadomo, że będzie różnie: czekają nas gorsze i lepsze momenty w drużynie. Jestem jednak pełny optymizmu i bardzo zadowolony. Czekam na każdy trening i każdy mecz – dodaje.

Jak się czujesz po pierwszych dniach w PGE Skrze?Norbert Huber: – Czuję się bardzo dobrze, jestem gotowy do pracy, z optymizmem patrzę w przyszłość.

Ale odpocząłeś, mimo obowiązków reprezentacyjnych?

– Chyba nie do końca, ale jestem głodny gry i cieszę się, że przygotowania się już rozpoczęły. Na pewno na początku będzie ciężko, ale to jednocześnie fajny okres, który przygotuje nas do sezonu.

Ostatni raz, gdy byłeś w hali Energia, obiekt wyglądał trochę inaczej…

– Zmienił się tylko parkiet, choć na duży plus. Reszta wygląda tak samo, podobnie jak w drużynie, bo doszło tylko dwóch zawodników. Mam nadzieję, że dla każdego będzie coś nowego i udowodnimy naszą wyższość w każdym spotkaniu. Na pewno będziemy w każdym meczu walczyć na sto procent i że będzie superatmosfera i supergranie w Bełchatowie.

Na twojej pozycji zapowiada się szczególna rywalizacja.

– Bardzo się cieszę, że mogę być w tej drużynie, że mogę rywalizować z takimi zawodnikami o występy w każdym meczu. Wiadomo, że będzie różnie: czekają nas gorsze i lepsze momenty w drużynie. Jestem jednak pełny optymizmu i bardzo zadowolony. Czekam na każdy trening i każdy mecz.

W poniedziałek odbyliście pierwszą odprawę z nowym trenerem Michałem Mieszko Gogolem. Co wam powiedział?

– Skupiliśmy się na sprawach formalnych: jak będziemy pracować w najbliższych tygodniach, przedstawiliśmy sobie bardziej szczegółowe informacje, plany na sezon, cele. Teraz musimy się dobrze dogadywać i poznać, spędzić jak najwięcej czasu ze sobą. To przełoży się na treningi i pracę w całym sezonie.

Ostatnio można było cię spotkać z mikrofonem w ręce. Kiedy to ty przeprowadzisz wywiad dla Skra TV?

– Teraz skupiam się tylko na siatkówce, porzuciłem moją dotychczasową pracę… Oczywiście żartuję (śmiech). Moim celem jest dobre przygotowanie się do sezonu i to jest priorytet na najbliższe tygodnie.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved