Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nikola Kovacević: Potrzebowaliśmy tych punktów

Nikola Kovacević: Potrzebowaliśmy tych punktów

Siatkarze Chemika Bydgoszcz przerwali passę porażek i odnieśli ważne zwycięstwo za trzy punkty nad GKS-em Katowice. Po meczu zadowolenia nie krył przyjmujący z grodu nad Brdą. – Jestem szczęśliwy, że wygraliśmy – mówił Nikola Kovacević.

Bydgoszczanie czekali równo miesiąc na kolejną wygraną. Od zwycięstwa w Lubinie odnieśli pięć porażek z rzędu, co z pewnością nie wpływało dobrze na zespół. Mecz z GKS-em był okazją do przerwania złej passy i podopieczni Jakuba Bednaruka w pełni ją wykorzystali. Radości po tym spotkaniu nie ukrywał serbski przyjmujący. – Jestem szczęśliwy, że wygraliśmy. Po pierwsze chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom i całemu sztabowi szkoleniowemu, ponieważ nie był to na pewno łatwy mecz. Odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo za trzy punkty – stwierdził.

Chemik mimo porażki w premierowej odsłonie nie poddał się i w kolejnych rozstrzygnął partie na swoją korzyść. – Dlaczego wygraliśmy? Potrzebowaliśmy tych punktów, zagraliśmy dobre spotkanie. W pierwszym secie popełniliśmy za dużo błędów w kilku elementach. W kolejnych wyglądało to już inaczej, z każdą akcją graliśmy coraz lepiej i to przełożyło się na kolejne partie i ostateczną wygraną 3:1. Teraz będziemy się przygotowywać do kolejnego spotkania – zakończył Nikola Kovacević.

źródło: plusliga.pl