Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Nicola Vettori: Nie potrafiliśmy zatrzymać policzanek

Nicola Vettori: Nie potrafiliśmy zatrzymać policzanek

fot. ksuam.pl

– Nie potrafiliśmy zatrzymać ataków policzanek, ale wiadomo, jaki potencjał ma ten zespół, były także problemy z przyjęciem. Dlatego przegraliśmy tak wysoko – mówił po porażce 0:3 z Chemikiem Police trener Budowlanych Toruń, Nicola Vettori. Z powrotu do gry w zespole mistrzyń Polski cieszyła się Anna Werblińska. – Kibicowanie drużynie z boku parkietu jest bardzo stresujące – mówiła.

Statystyki mówią, że graliśmy w ataku drugi najlepszy mecz po tym z ŁKS-em. Gorzej w obronie – przyznał po meczu trener Budowlanych Toruń, Nicola Vettori. – Nie potrafiliśmy zatrzymać ataków policzanek, ale wiadomo, jaki potencjał ma ten zespół, były także problemy z przyjęciem. Dlatego przegraliśmy tak wysoko, Chemik popełnił zaledwie pięć błędów w ataku. Jesteśmy jednak na dobrej drodze przed serią meczów, w których szanse na punkty będą zdecydowanie większe – przyznał szkoleniowiec beniaminka z Torunia.Starałyśmy się trochę powalczyć i pokazać dobrą siatkówkę, mam nadzieję, że kibice to zauważyli. Mieliśmy trudną serię spotkań, ale teraz pora na zespoły w naszym zasięgu. Wierzymy, że punktów będzie przybywać. Mam nadzieję, że już w meczu w Pile – mówiła po meczu przyjmująca torunianek, Patrycja Polak.

Chemik po zwycięstwie w Toruniu powrócił na fotel lider Orlen Ligi.  – Nastawiałyśmy się na walkę w tym meczu, ale torunianki nie postawiły nam poprzeczki bardzo wysoko – przyznała szczerze Anna Werblińska.Były momenty wyrównanej gry, ale generalnie wszystko było pod naszą kontrolą. Osobiście cieszę się, że po miesiącu przerwy wróciłam do gry. Kibicowanie drużynie z boku parkietu jest bardzo stresujące, żadna zawodniczka tego nie lubi – dodała powracająca do pełni sił przyjmująca mistrzyń Polski.

 

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-12-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved