Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Strózik odchodzi z BKS-u

Natalia Strózik odchodzi z BKS-u

fot. Łukasz Krzywański

Po trzech latach gry w Bielsku-Białej Natalia Strózik zmienia klub. Nie wiadomo jeszcze, który z zespołów będzie kolejnym w karierze młodej zawodniczki. W sezonie 2015/2016 przyjmująca zdobyła jedynie 26 punktów.

Do Bielska-Białej Natalia Strózik trafiła w 2010 roku prosto ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu. Początki przygody tej siatkarki z podbeskidzkim klubem były obiecujące, bowiem występy młodej przyjmującej były bardzo udane. W kolejnych dwóch sezonach zawodniczka grała mniej, bowiem trenerzy stawiali na inne ogniwa.– Tak, w tym sezonie strasznie ta nasza gra faluje i naprawdę nie wiem, czym mogę to usprawiedliwić. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak się dzieje, czego nam brakuje. Potrafimy zagrać świetny mecz, a w kolejnym nic nam się nie układa, nie wychodzi. Trenujemy bardzo ciężko i na treningach wszystko wygląda tak, jak powinno. Na mecze niestety nie zawsze się to przekłada. Musimy się jeszcze bardziej skoncentrować i wywalczyć to 7. miejsce, tyle nam pozostało – powiedziała Strózik Strefie Siatkówki w połowie sezonu zasadniczego.

W sezonie 2015/2016 21-latka zaliczyła występy w 19 spotkaniach, ale były to niemal zawsze krótkie epizody związane z zagrywką. Natalia zdobyła łącznie 26 punktów (16 atakiem, 7 zagrywką i 3 blokiem). Do jej sukcesów ogólnych można zaliczyć 5. miejsce w mistrzostwach Europy kadetek (2011), 4. lokatę w siatkarskim mundialu kobiet na tym samym szczeblu (2012 rok) oraz 6. pozycję w mistrzostwach Europy juniorek rok później.

źródło: bks.bielsko.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved