Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Skrzypkowska: Wszyscy już nas skreślili

Natalia Skrzypkowska: Wszyscy już nas skreślili

fot. Rafał Soboń - lsk.plps.pl

Choć przed startem sezonu doszło do wielu zmian w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy uda się zbudować zespół, już w 2. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet siatkarki z województwa świętokrzyskiego udowodniły, że nie można ich lekceważyć. – Cała liga skreśliła nas od samego początku, nie przejmujemy się tym i robimy swoje. I tak jestem zdania, że powinnyśmy wygrać ten mecz, bo robiłyśmy dużo błędów. To rywalki się stresowały, bo były faworytem, my powinnyśmy grać na luzie – przyznała Natalia Skrzypkowska.

Jeszcze na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych nie do końca było wiadomo, w jakim składzie w Lidze Siatkówki Kobiet wystąpi KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Pod koniec lipca ówczesny prezes Grzegorz Szymański zapewniał, że będzie dopinać kadrę zespołu, jednak początek przygotowań został przesunięty, ponieważ… w zespole nie było siatkarek. Jedną z zawodniczek, która dołączyła do zespołu z Ostrowca Świętokrzyskiego, była Natalia Skrzypkowska z BKS-u Bielsko-Biała.Tak się złożyło, że już w 2. kolejce KSZO grało właśnie w ekipie z województwa śląskiego. – Zawsze się człowiek chce pokazać, gdy gra w swoim poprzednim klubie. Myślę, że jednak nie ma to dużego znaczenia, zawsze się wychodzi i pod przeciwnika ustawia grę – skomentowała przyjmująca.

Pomimo przedsezonowych kłopotów przyjezdne napędziły rywalkom stracha, bowiem prowadziły już 2:1, jednak ostatecznie musiały uznać wyższość w tie-breaku. – Cała liga skreśliła nas od samego początku, nie przejmujemy się tym i robimy swoje. I tak jestem zdania, że powinnyśmy wygrać ten mecz, bo robiłyśmy dużo błędów. To rywalki się stresowały, bo były faworytem, my powinnyśmy grać na luzie. Wiadomo, że każdy chce wygrać, my niestety tych punktów oddałyśmy za dużo – podkreśliła zawodniczka. Tym, co pogrążyło podopieczne Adama Grabowskiego, były zdecydowanie błędy w ataku – aż 20 razy pomyliły się na siatce. – Jest trochę niedosyt, więc na pewno wyciągniemy wnioski ze spotkania. Cieszymy się z tego jednego punktu. BKS ma dobry skład, uważam, że będzie walczył o wysokie cele – dodała Natalia Skrzypkowska.

źródło: inf. własna, siatkowka.bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-10-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved