Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Natalia Mędrzyk przeszła operację

Natalia Mędrzyk przeszła operację

fot. Michał Szymański

Podczas przerwy między sezonami polskiej ligi przyjmująca zespołu z Polic przeszła operację kolana. – Raczej nie jestem z tych narzekających. Wiadomo, po operacji noga trochę bolała, teraz jest już coraz lepiej. W zasadzie codziennie przechodzę rehabilitację. Ostrożnie, ale do celu. Aktualnie trwa przerwa między sezonami, więc mam czas na powrót do pełni sprawności – powiedziała Natalia Mędrzyk. 

Natalia Mędrzyk, siatkarka Grupa Azoty Chemika Police, przeszła operację kolana. Zabieg przeprowadził Maciej Karaczun, klubowy lekarz, który na co dzień zajmuje się medycyną sportową.  – Od zabiegu minęło już kilka dni. Wszystko poszło zgodnie z planem. Operacja się udała, teraz czas na rehabilitację. Trudno przewidzieć dokładny czas powrotu do pełni sprawności, ale na pewno zajmie on kilka miesięcy – tłumaczy.Natalia rozpoczęła rehabilitację pod okiem klubowych fizjoterapeutów. – Codziennie pracujemy nad poprawą zakresu ruchomości w stawie kolanowym. Głównie ruchu zgięcia, ale również skupiamy się na poprawie mobilności w stawie oraz zwiększeniu siły mięśni, starając się przy tym cały czas proces kontrolować i dodawać kolejne etapy zgodne z programem rehabilitacji – dodaje Karol Subocz, fizjoterapeuta.

Teraz Natalia Mędrzyk ma podwójną motywację do uczestniczenia w akcji #zostańwdomu. – Raczej nie jestem z tych narzekających. Wiadomo, po operacji noga trochę bolała, teraz jest już coraz lepiej. W zasadzie codziennie przechodzę rehabilitację. Ostrożnie, ale do celu. Aktualnie trwa przerwa między sezonami, więc mam czas na powrót do pełni sprawności – zaznacza Mędrzyk.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved