Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Mędrzyk nadal w Chemiku Police

Natalia Mędrzyk nadal w Chemiku Police

fot. Katarzyna Antczak

Natalia Mędrzyk jest drugą zawodniczką, która przedłużyła współpracę z Chemikiem Police. Dla przyjmującej reprezentacji Polski będzie to już trzeci sezon w barwach polickiej ekipy. Obecnie wraz z biało-czerwonymi przebywa w Holandii, gdzie rozegra drugi turniej Ligi Narodów.

Chemik Police powoli odkrywa karty na nowy sezon. Zaczęło się od zmiany na ławce trenerskiej, bowiem Marcello Abbondanzę zastąpił na niej Ferhat Akbas. Nie obyło się też bez zmian w składzie, bowiem dotychczas z drużyną pożegnały się na razie Sanja Gamma oraz Chiaka Ogbogu. Pierwszą zawodniczką, która przedłużyła współpracę z zachodniopomorskim klubem była Marlena Pleśnierowicz. W poniedziałek okazało się, że kolejną została Natalia Mędrzyk.  Doświadczona przyjmująca w polickim klubie występuje od sezonu 2017/18. Dotychczas wywalczyła mistrzostwo i Puchar Polski. W minionym sezonie na parkiecie pojawiła się 23-krotnie. Łącznie w Chemiku rozegrała już ponad 50 spotkań LSK.

Aktualnie Natalia Mędrzyk przebywa w Holandii, gdzie we wtorek (28.05.), wraz z reprezentacją Polski rozpocznie zmagania w drugim turnieju Ligi Narodów. Podopieczne Jacka Nawrockiego zmierzą się w nim z reprezentacjami Brazylii, Bułgarii oraz Holandii.

Zobacz również:
Karuzela transferowa LSK

źródło: chemik-police.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved