Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Mędrzyk: Ten medal na pewno smakuje inaczej

Natalia Mędrzyk: Ten medal na pewno smakuje inaczej

fot. Michał Szymański

– Całe szczęście, że tę rundę zasadniczą dokończyliśmy, że jesteśmy po Pucharze Polski, mamy ten puchar w rękach. Myślę, że na medale mistrzostw Polski będziemy czekać, aż poczta będzie dobrze pracowała – skomentowała decyzję o zakończeniu sezonu Ligi Siatkówki Kobiet Natalia Mędrzyk, siatkarka Grupy Azoty Chemika Police.

Liga Siatkówki Kobiet zdążyła przed wprowadzeniem obostrzeń dokończyć rundę zasadniczą. Po konsultacji z prezesami klubów zdecydowano się zakończyć rozgrywki i przyznać tytuł mistrzowski pierwszemu zespołowi po tej fazie zasadniczej, czyli siatkarkom Grupy Azoty Chemika Police. – Pomyślałam, że idziemy tropem zachodu, więc to była taka podstawa do zrobienia przez mądrzejszych ludzi. Nie zaskoczyło to nas za bardzo. Całe szczęście, że tę rundę zasadniczą dokończyliśmy, że jesteśmy po Pucharze Polski, mamy ten puchar w rękach. Myślę, że na medale mistrzostw Polski będziemy czekać, aż poczta będzie dobrze pracowała – powiedziała Natalia Mędrzyk. – Jest niedosyt, fajnie byłoby świętować wśród kibiców, na parkiecie. Ten medal na pewno smakuje inaczej, ale ja się mimo wszystko cieszę się. Cały sezon pracowałyśmy ciężko i to pierwsze miejsce to udowadnia – dodała.W fazie zasadniczej Grupa Azoty Chemik Police przegrał tylko jeden mecz. Również jedną porażkę na swoim koncie w tym sezonie miał Developres SkyRes Rzeszów. Policzanki wyprzedziły rywalki o 1 jedne punkt. – Cały sezon pracowałyśmy i chyba udowodniłyśmy wszystkim, że zasługiwałyśmy na pierwsze miejsce. Może są to małe różnice punktowe, ale nadal jesteśmy na pierwszym miejscu i to my jesteśmy mistrzyniami Polski – stwierdziła przyjmująca Grupy Azoty Chemika Police.

Jak zawodniczka radzi sobie w obecnej sytuacji? – Siedzę w domu. Na spacer z psem wychodzę w miejsca, gdzie nie ma ludzi. Ostatnio nie widuję się z rodziną, co myślę, że jest dosyć mądrą decyzją. Każdy z nas ma kogoś starszego w rodzinie, na kogo trzeba uważać. Izolacja – wyjaśniła. – Panika to za duże słowo, jeżeli chodzi o mnie. Jestem troszkę przerażona, ale ja wszystko obserwuję, czytam, codziennie włączam wiadomości, ale 15 minut i później sobie daruję, bo głowa się robi wielka, więc staram się nie panikować – zakończyła.

źródło: Chemik Police TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved