Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Natalia Mędrzyk: Byłam przekonana, że damy radę

Natalia Mędrzyk: Byłam przekonana, że damy radę

fot. Michał Szymański

– Dziewczyny się trochę śmieją, że jestem czarownicą, bo potrafię przewidzieć pewne rzeczy, przewidziałam też, że przejdziemy Galatasaray – móiłą po wygranym tie-breaku w Stambule przyjmująca Chemika Police, Natalia Mędrzyk. – Byłyśmy jak w jakimś transie, połączonym ze stresem i adrenaliną – dodała Marlena Kowalewska, któej trudno było po meczu zapanować nad emocjami.

Siatkarki Chemika Police awansowały do 1/8 finału Pucharu CEV, po raz drugi pokonując Galatasaray Stambuł. Tym razem policzanki również wygrały po tie-breaku, ale na terenie rywala, co nie było łatwym zadaniem. – To są emocje nie do opisania, nie wiem, czy ja kiedykolwiek dojdę do siebie po tym spotkaniu. Byłyśmy jak w jakimś transie, połączonym ze stresem i adrenaliną. Cieszę się, że nie tylko udało nam się zdobyć te dwa sety, ale też wygrać cały mecz, to niesamowite uczucie – mówiła po meczu rozemocjonowana Marlena Kowalewska.Rewanż był zdecydowanie trudniejszy, ale zdawałyśmy sobie sprawę, że taki będzie. To się tylko tak mówi – wygrajcie dwa sety, ale to nie jest takie proste, zwłaszcza jak w głowie siedzi, że tak mało nas dzieli od przejścia dalej – dodała rozgrywająca Chemika. Może się okazać, że zespół Galatasaray był najtrudniejszy przeciwnik policzanek w drodze do finału. W kolejnej rundzie Chemik zmierzy się z hiszpańskim zespołem Dimurol La Laguna.

– Gdy wróciłam z kadry i poznałam nasz zespół, oswoiłam się z nowym graniem, to byłam przekonana, że damy radę. Dziewczyny się trochę śmieją, że jestem czarownicą, bo potrafię przewidzieć pewne rzeczy, przewidziałam też, że przejdziemy Galatasaray – przyznała po meczu Natalia Mędrzyk.Pamiętam to jak przez mgłę, było tyle emocji, że już połowę zdążyłam zapomnieć. Byłam pewna swojego zespołu, czułam, że damy radę, chociaż wiedziałam, że będzie ciężko. Rewanż był na pewno trudniejszy, miałyśmy przez ostatni miesiąc wiele spotkań i miałyśmy na pewno mniej siły niż w Szczecinie – dodała przyjmująca Chemika Police.

źródło: Chemik Police TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved