Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Natalia Mędrzyk: To była wojna nerwów

Natalia Mędrzyk: To była wojna nerwów

fot. Łukasz Krzywański

Siatkarki Chemika Police po raz kolejny staną do obrony tytułu mistrzyń Polski. Podopieczne Marcelo Abbondanzy w piątek po raz drugi pokonały Grot Budowlanych Łódź i zagrają w wielkim finale. Ich rywalem będą albo Developres Rzeszów, albo ŁKS Łódź. – To już są takie emocje, tak ważne mecze i każda z nas chce dać z siebie najwięcej jak tylko może. Cieszę się, że byłyśmy w piątek drużyną – powiedziała po meczu Natalia Mędrzyk.

Emocje związane ze stawką spotkania udzieliły się obu zespołom. – To faktycznie była wojna nerwów i myślę, że każdy spodziewał się właśnie takiego spotkania. To był mecz o wszystko, albo się będzie grało w finale, albo nie. Cieszę się, że wygrałyśmy – powiedziała po piątkowym meczu Natalia Mędrzyk, przyjmująca Chemika Police. Jak radzi ona sobie z emocjami podczas tak ważnych spotkań? – Gdybym miała taki poradnik, to bym chętnie się nim ze wszystkimi podzieliła. Niestety takiego nie mam. Wiadomo, że te emocje się pojawiają i to było widać. Siatkówka jest naszą częścią życia i tyle – przyznała.Co zdaniem Natalii Mędrzyk okazało się najbardziej pomocne w odniesieniu zwycięstwa? – Myślę, że gdy zagrywałyśmy w odpowiednie miejsce, to punkty się na naszym koncie pojawiały. Myślę, że to było widać w statystykach. W poprzednim meczu było podobnie, z tym że kiedy łodzianki nie kończyły swoich akcji, my nie kończyłyśmy kontr i dlatego one ten pojedynek wygrały – oceniła siatkarka. MVP meczu wybrano Stefanę Veljković, ale tak naprawdę każda z siatkarek Chemika Police dołożyła swoją cegiełkę do wygranej. – To już są takie emocje, tak ważne mecze i każda z nas chce dać z siebie najwięcej jak tylko może. Cieszę się, że byłyśmy w piątek drużyną – podkreśliła Mędrzyk.

O złoto Chemik zagra albo z Developresem, albo ŁKS-em. – Przegrałyśmy z Developresem dwa razy, ale nie jest istotne, z kim zagramy. Ważne, byśmy skupiły się na swojej grze. Chcąc zwyciężyć, nie możesz sobie wybierać przeciwnika – zakończyła Natalia Mędrzyk.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved