Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Natalia Matusz: Powtórzyć sukces z ubiegłego sezonu

Natalia Matusz: Powtórzyć sukces z ubiegłego sezonu

fot. joker-swiecie.pl

– Jakichś konkretnych celów nie mamy, ale na pewno fajnie by było powtórzyć sukces z ubiegłego sezonu, czyli miejsce w czwórce. Ogólnie gramy o wszystko, co będziemy w stanie ugrać – powiedziała po wygranym 3:1 meczu z PSPS-em Chemikiem Police przyjmująca Jokera Świecie, Natalia Matusz.

W ostatniej kolejce I ligi kobiet siatkarki Jokera Świecie po nie najlepszym początku zdołały wywieźć z Polic trzy punkty. – Spotkanie z PSPS-em Chemikiem nie zaczęło się dla nas dobrze, ale myślę, że to było spowodowane może tym, że przystąpiłyśmy do niego tuż po podróży. Byłyśmy początkowo takie śpiące, przygaszone. Wiedziałyśmy jednak, że się rozkręcimy, że mamy siłę na to, aby zagrać dobrze. Wyszło to wszystko bardzo fajnie, walczyłyśmy i oby tak dalej – powiedziała po meczu przyjmująca Jokera, Natalia Matusz. Poza pierwszym setem podopieczne Andrzeja Nadolnego były zespołem lepszym w każdym elemencie, ale przede wszystkim skuteczniejszym w ataku, gdzie pierwsze skrzypce grała Patrycja Flakus. – To jest nasza główna „armata” i jak ona gra dobrze, to wtedy ta gra układa nam się świetnie. Gratulacje dla Patrycji za ten mecz, ale myślę, że wszystkie zagrałyśmy dobrze, połączyłyśmy siły i byłyśmy w stanie ten mecz wygrać – cieszyła się skrzydłowa Jokera Świecie.W sobotę w Policach spotkały się dwa zespoły, które sąsiadują w tabeli I ligi kobiet. Aktualnie zespół ze Świecia jest sklasyfikowany na piątej pozycji, natomiast PSPS Chemik zajmuje pozycję szóstą. – Dlatego tym bardziej cieszy nas to zwycięstwo, był to dla nas bardzo ważny mecz. Każdy punkt się liczy do rozstawienia w fazie play-off. Walczymy o to, żeby wygrywać jak najwięcej i być jak najwyżej w tabeli – przyznała Natalia Matusz. Zawodniczka została zapytana także o cele zespołu na ten sezon. – Jakichś konkretnych celów nie mamy, ale na pewno fajnie by było powtórzyć sukces z ubiegłego sezonu, czyli miejsce w czwórce. Ogólnie gramy o wszystko, co będziemy w stanie ugrać – powiedziała.

Ostatnie sezony Natalia Matusz spędziła w Policach, więc był to dla tej zawodniczki sentymentalny powrót. – Naprawdę super mi się tutaj wracało. Nie mogłam się doczekać tego spotkania, żyłam nim już dużo wcześniej. Lubię tę halę, dziewczyny, mogłam się ze wszystkimi zobaczyć, przywitać. Bardzo miło wspominam okres gry w Policach i mam nadzieję, że jeszcze tutaj zagram – nie ukrywała siatkarka Jokera Świecie. – Bardzo dobrze odnalazłam się w nowym środowisku. Miałam pewne obawy, ale dziewczyny przyjęły mnie bardzo dobrze. Fajnie mi się gra w tej drużynie – dodała na zakończenie Natalia Matusz.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-02-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved