Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Kurnikowska: Z meczu na mecz będzie coraz lepiej

Natalia Kurnikowska: Z meczu na mecz będzie coraz lepiej

– Mamy jeszcze kilka elementów do poprawy w naszej grze. Zdarzają nam się głupie, niepotrzebne błędy, ale myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej – stwierdziła po wygranej w Rzeszowie kapitan Polskiego Cukru Muszynianki Natalia Kurnikowska.

Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki pokonały w Rzeszowie Developres 3:0 i zgarnęły kolejne trzy punkty. – Bardzo się cieszymy ze zwycięstwa 3:0. Taki był nasz cel w Rzeszowie. Cieszy to, że w drugim secie wytrzymałyśmy tę presję gry rzeszowianek i wygrałyśmy. Myślę, że gdybyśmy przegrały, to na pewno byłoby nam ciężko w kolejnej partii – mówiła po meczu kapitan zespołu z Muszyny, Natalia Kurnikowska.Cieszy fakt, że wygrałyśmy 3:0 bez zbędnego, dłuższego grania, bo dwa dni temu grałyśmy pięć setów z PTPS-em Piła. Mamy jeszcze kilka elementów do poprawy w naszej grze. Zdarzają nam się głupie, niepotrzebne błędy, ale myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej – dodał Kurnikowska.

Dla rzeszowianek była to już druga porażka w tym sezonie. – Po raz kolejny nie wykorzystałyśmy szansy obrócenia wyniku na własną korzyść. Powtórzyła się sytuacja z meczu z Sopotem, gdzie pierwszego seta gonimy dopiero od połowy – przyznała Joanna Kapturska.W drugim podejmujemy walkę, ale niestety rywalki w końcówce przycisnęły i wygrały. W trzecim secie nie było kompletnie przyjęcia. Gratuluję drużynie z Muszyny zdobycia tak łatwo trzech punktów – dodała kapitan Developresu.

Oba zespoły w trzeciej kolejce czekają ciężkie mecze. Muszynianki w sobotę podejmować będą we własnej hali mistrzynie Polski z Polic, z kolei Developres zagra w niedzielę na wyjeździe z Impelem Wrocław.

źródło: developres.rzeszow.pl