Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Natalia Gajewska rozgrywającą Volleyball Wrocław

Natalia Gajewska rozgrywającą Volleyball Wrocław

fot. Sylwia Lis

Wrocławski klub ogłosił nazwisko kolejnej siatkarki, która w najbliższym sezonie będzie bronić jego barw. Mowa o rozgrywającej – Natalii Gajewskiej, która o pierwszą szóstkę walczyć będzie z Weroniką Wołodko.

Natalia Gajewska wraca do Polski z wypożyczenia z Volley Soverato, gdzie trafiła na początku tego roku. W połowie sezonu, w obliczu zakontraktowania Agnieszki Rabki i powrotu Anny Kaczmar po kontuzji, ówczesny klub Gajewskiej – Developres SkyRes Rzeszów, zdecydował się na wypożyczenie rozgrywającej za granicę. Wcześniej Gajewska kierowała grą drużyn z Sopotu i Legionowa.Rozgrywająca ma ugruntowaną pozycję na ligowych parkietach LSK. Doświadczenie, którego nabyła, trenując w Atomie Treflu Sopot, wykorzystała w momencie, gdy dostała szansę na regularną grę już jako pierwsza rozgrywająca drużyny.

Wybrałam Wrocław dlatego, że będzie to młody zespół, w którym będę miała szansę rozwoju i gry. Dużym atutem jest trener, o którym słyszałam bardzo pozytywne opinie. Samo miasto ma też w sobie to coś, co będę chciała odkrywać. Sezon w Rzeszowie dał mi dużo doświadczenia, które chciałabym przełożyć na sytuacje meczowe. Mam nadzieję, ze wraz z dziewczynami utworzymy zgraną ekipę, która będzie walczyła w każdym ligowym spotkaniu – powiedziała Natalia Gajewska.

Cieszymy się z tego, że udało nam się podpisać umowę z Natalią. Jesteśmy pełni nadziei na rozwój Natalii, ale także i Weroniki. Współpraca i rywalizacja między tymi dwiema rozgrywającymi będą ważnymi czynnikami w kierunku rozwoju samych zawodniczek, ale i całej drużyny – tak transfer Natalii Gajewskiej skomentował Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Transfer Natalii Gajewskiej sprawia, że poznano już połowę drużyny, która będzie reprezentować Wrocław w Lidze Siatkówki Kobiet.

 

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved