Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Przed nami Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017

Przed nami Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017

Przygotowania do Pucharu Polski w piłce siatkowej – Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017 są już na ostatniej prostej. W najbliższy piątek na boiskach przy plaży w Toporni zrobi się gwarno, wesoło, a na boiska wybiegną siatkarze plażowi. To będzie największe wydarzenie sportowe w regionie, a organizatorzy zadbali, by zarówno zawodnicy, jak i przybyli do Przysuchy kibice wyjeżdżali z niej w pełni usatysfakcjonowani.

Organizowane w Przysusze turnieje siatkówki plażowej stają się jednymi z najważniejszych wydarzeń sportowych regionu. Co roku zmagania najlepszych krajowych par siatkarzy plażowych przyciągają sporą grupę sympatyków i kibiców. Organizatorzy liczą, że nie inaczej będzie także w tym roku. Tegoroczna edycja z pewnością przejdzie do historii. Turniej Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017 ma najwyższą pulę nagród – 30 tysięcy złotych. Dodatkowo najlepsze pary otrzymają nagrody rzeczowe o wartości 5000 złotych. Przyznana zostanie też nagroda dla MVP turnieju w wysokości 1000 zł.Prace przygotowawcze idą pełną parą, by w czwartek – dzień przed turniejem – wszystko było dopięte na ostatni guzik. – We wtorek powstanie pierwsza trybuna. Na tę chwilę dowozimy piach, kosimy trawę i sprzątamy na terenie turnieju. Od środy będziemy już rozstawiać płoty, namioty i balony reklamowe, wieszać banery. Nasze „miasteczko Beach Balla” przybierze już więc taki końcowy kształt i będzie można już poczuć troszeczkę atmosferę turnieju – mówi Piotr Skiba, pomysłodawca i organizator turnieju.

Zmagania najlepszych krajowych par plażowych będą oczywiście najważniejszą częścią wydarzenia. W tym roku jednak na kibiców czeka wiele atrakcji. W czasie turnieju Beach Ball Przysucha 2017 odbywać się będzie także Mistrzowski Weekend Sportu. W jego ramach odbywać się będą codziennie warsztaty siatkówki plażowej dla dzieci – Kids Camp, animacje, konkursy, a także zajęcia ogólnorozwojowe fitness oraz Zumba – w których udział wziąć będą mogli wszyscy – od przedszkolaka do seniora. Dojrzali fani beach volleya będą też mieć w niedzielę okazję do gry w turnieju old boyów (kategoria +50).

To jednak nie koniec atrakcji. Również w niedzielę na boisko główne wybiegną nie tylko gwiazdy siatkówki, ale też innych sportów oraz osoby, które na co dzień można oglądać w telewizji. Wszystko po to, by pomóc. O godzinie 14:00 rozegrany zostanie Charytatywny Mecz Gwiazd, w którym wezmą udział m.in. Zygmunt Chajzer, Grzegorz Bociek, Grzegorz Szymański, Conrado Moreno, Ewa Brodnicka i Mirosław Przedpełski. Fundusze uzyskane w jego ramach przeznaczone będą na pomoc chorej, dwuletniej Wiktorii Jarosińskiej. Cały turniej zakończy natomiast Wielka Gala Disco Polo.

Już nie możemy się doczekać, gdy turniej wystartuje. Bardzo lubimy ten moment, gdy wszystko się rozpoczyna, wtedy wiemy, że wszystko, co robimy, ma sens. W tegoroczną edycję włożyliśmy bardzo dużo pracy. Zaprosiliśmy do pomocy osoby, które mogą wnieść w turniej bardzo dużo dobrego. Natomiast doświadczenie, jakie wynieśliśmy z poprzednich edycji, pozwoliło nam jeszcze bardziej ulepszyć całe wydarzenie, więc zapraszamy, bo każdy, kto nas odwiedzi, wyjedzie z Przysuchy zadowolony. Prognozy pogody są bardzo optymistyczne, więc liczymy, że wszystko będzie przebiegać w cudownej, letniej atmosferze – zapewnia Piotr Skiba.

Pierwsze mecze rozegrane zostaną o godz. 10.00 w piątek. Natomiast niedzielny mecz finałowy zaplanowano na godzinę 16:00.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-07-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved