Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Najlepsze zespoły II ligi mężczyzn zagrają w Międzyrzeczu, Białymstoku i Rybniku

Najlepsze zespoły II ligi mężczyzn zagrają w Międzyrzeczu, Białymstoku i Rybniku

Dwanaście zespołów II ligi mężczyzn zagra w trzech turniejach półfinałowych o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do turniejów półfinałowych, które odbędą się w najbliższy weekend w Międzyrzeczu, Białymstoku i Rybniku. W finale o dwa miejsca premiowane awansem do I ligi zagra sześć zespołów.

Stoczniowiec Gdańsk i Wilki Wilczyn z grupy 1 oraz Chrobry Głogów i Orzeł Międzyrzecz z grupy 2 – te zespoły utworzą skład grupy półfinałowej i zagrają o dwa miejsca premiowane awansem do turnieju finałowego. Rywalizować będą w Międzyrzeczu. Z kolei w Białymstoku zagrają miejscowy BAS, Net Ostrołęka, SMS II PZPS Spała i Mickiewicz Kluczbork. Trzecią grupę półfinałową utworzą Volley Rybnik, MCKiS Jaworzno, Karpaty Krosno i Avia Świdnik. Turnieje te zostaną rozegrane w najbliższy weekend.Do dalszych gier, czyli do turnieju finałowego z udziałem sześciu zespołów, awansują po dwie najlepsze drużyny z każdego półfinału. Promocję do I ligi mężczyzn uzyskają z kolei dwa zespoły, które okażą się najlepsze w finale.

Skład grup półfinałowych II ligi mężczyzn:

grupa 1 (Międzyrzecz):
GKS Stoczniowiec Gdańsk
LUKS Wilki Wilczyn
GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz
SPS Chrobry Głogów

grupa 2 (Białystok):
BAS Białystok
Energa Net Ostrołęka
UKS Mickiewicz Kluczbork
SMS II PZPS Spała

grupa 3 (Rybnik):
TS Volley Rybnik
MCKiS Jaworzno
Krosno Glass Karpaty Krosno
MKS Avia Świdnik

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved