Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Murilo walczy o dobre imię i zmienia pozycję na boisku

Murilo walczy o dobre imię i zmienia pozycję na boisku

fot. archiwum

Murilo Endres, jeden z najlepszych siatkarzy świata ostatnich lat, został złapany na dopingu. Zawodnik zdecydował się na współpracę ze znanym adwokatem. Przedłużył również kontrakt z Sesi-SP, gdzie zagra na pozycji libero.

Dużo dzieje się ostatnio wokół Murilo. Zawodnik został złapany na stosowaniu dopingu. Badanie próbki A wykazało obecność furosemidu w organizmie. Jest to substancja moczopędna, która pomaga zamaskować stosowanie innych zakazanych substancji. Zawodnik wciąż czeka na wyniki próbki B. W większości przypadków jednak jej analiza potwierdza wyniki pierwszej próbki.

Murilo wynajął adwokata, żeby poprowadził jego sprawę. Marcelo Franklin jest specjalistą w sprawach związanych z dopingiem. Prawnik bronił między innymi pływaka Cesara Cielo oraz atletkę Anę Claudię Lemos. W najbliższy wtorek Murilo wraz z adwokatem mają zorganizować konferencję.Dwukrotny mistrz świata mimo afery przedłużył kontrakt z Sesi-SP. 35-letni zawodnik po raz pierwszy w swojej karierze zmieni pozycję i zagra na libero. Zastąpi Sergio, który po siedmiu latach zdecydował się na zakończenie współpracy z klubem.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved