Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > MŚ juniorek: Polki poznały rywali w walce o półfinał

MŚ juniorek: Polki poznały rywali w walce o półfinał

fot. fivb-org

Z Turcją, USA i Japonią zagra reprezentacja Polski juniorek w II rundzie mistrzostw świata do lat 20, rozgrywanych w Meksyku. Dwie najlepszej drużyny z tej grupy awansują do półfinału, dwie kolejne walczyć będą o miejsc 5-8. W drugiej grupie znalazły się Rosja, Włochy, Brazylia i Chiny. Niestety Polki swoje mecze będą rozgrywały w nocy czasu polskiego.

Poznaliśmy podział na grupy w II rundzie mistrzostw świata juniorek. Polki, które wygrały grupę B w I rundzie, trafiły do grupy F. Podopieczne trenera Waldemara Kawki zmierzą się kolejno z Turcją, USA i Japonią. Grupę E tworzą zespoły Rosji, Włoch, Brazylii i Chin.Po dwa najlepsze zespoły z tych grup zagrają w półfinale mistrzostw świata. Pozostałe cztery drużyny walczyć będą o miejsca 5-8. Polki z Turcją zagrają w nocy z wtorku na środę o g. 0:30. O godzinie 3:00 w nocy z środę na czwartek ich rywalkami będą Amerykanki, a w nocy z czwartku na piątek (również o 3:00) zmierzą się z Japonią.

Grupy G i H stworzyły zespoły walczące o miejsc 9-16. W grupie G zagrają Egipt, Serbia, Meksyk i Rwanda. W grupie H spotkają się Peru, Argentyna, Kuba i Dominikana.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2019-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved