Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Możdżonek w Gdańsku, Konarski w Ankarze?

Możdżonek w Gdańsku, Konarski w Ankarze?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Marcin Możdżonek najprawdopodobniej opuści zespół Cuprum Lubin i poszuka nowego pracodawcy. Doświadczonym środkowym interesuje się Trefl Gdańsk, który przemeblowuje skład na kolejny sezon. Ważą się także losy Dawida Konarskiego, który wprawdzie negocjuje nowy kontrakt z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, ale na jego horyzoncie pojawiły się nowe oferty.

– Moja przyszłość klubowa? Bez komentarza – Marcin Możdżonek szybko ucina wszelkie dyskusje związane z jego przynależnością klubową. Jedno jest natomiast pewne – środkowy reprezentacji Polski nie zostanie na przyszły sezon w Cuprum Lubin i szuka nowego pracodawcy. Jak udało się ustalić Przeglądowi Sportowemu, bardzo ciekawą propozycję dostał z Lotosu Trefla Gdańsk. Jeśli ją przyjmie, znowu będzie pracował z Andreą Anastasim, który uczynił go kapitanem reprezentacji Polski. Lotos Trefl to nie jest jednak jedyna opcja, bo środkowy ma też kilka innych propozycji. Na przykład ze Szczecina, który aspiruje do gry w PlusLidze i potrzebuje wzmocnień. Jaki klub będzie ostatecznie szóstą drużyną Możdżonka w karierze po AZS-ie Olsztyn, Skrze Bełchatów, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, Halkbanku Ankara i Cuprum Lubin?

Atakujący reprezentacji Polski wciąż negocjuje warunki przedłużenia umowy z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Wszystko wskazuje na to, że pozostanie w drużynie mistrzów Polski, choć ma też inne propozycje. – Na razie wstrzymałbym się z ogłaszaniem informacji na mój temat. Trzeba czekać na komunikat klubu, ale myślę, że niebawem wszystko będzie jasne – mówi Konarski, pytany przez Przegląd Sportowy o przedłużenie umowy z drużyną z Opolszczyzny. Prezes klubu z Kędzierzyna-Koźla, Sebastian Świderski, potwierdza, że podpis pod nowym kontraktem nie został jeszcze złożony i rozmowy trwają. Z kolei menadżer popularnego „Konara”, Jakub Malke, powiedział, że atakujący reprezentacji Polski dostał świetną ofertę z Halkbanku Ankara. W grę wchodzi ponoć także opcja irańska. Rozmowy są trudne, bo po mistrzostwie Polski Konarski – podobnie jak inni siatkarze, którzy wcześniej przedłużyli kontrakty – chce podwyżki. Konarski jak dotąd występował tylko na rodzimym podwórku. Przed ZAKSĄ grał w Delekcie Bydgoszcz i Asseco Resovii Rzeszów.źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved