Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Możdzonek w Asseco Resovii na dwa kolejne lata

Możdzonek w Asseco Resovii na dwa kolejne lata

fot. Sylwia Lis

Marcin Możdżonek przedłużył kontrakt z Asseco Resovią Rzeszów. Doświadczony środkowy będzie reprezentował barwy „Pasów” przez dwa kolejne sezony.

Możdżonek występuje w Resovii od 2016 roku, po tym, jak przeniósł się do stolicy Podkarpacia z Cuprum Lubin. W pierwszym swoim sezonie dla „Sovii” środkowy zdobył wraz z klubem srebrny medal PlusLigi. Ostatnie dwa lata były dla niego jednak zdecydowanie mniej udane, gdyż Resovia znalazła się poza czołową czwórką.34-latek wciąż pozostanie jednak w Rzeszowie. Zawodnik sam potwierdził taką informację portalowi sport.pl. Umowa pomiędzy siatkarzem a klubem została przedłużona o dwa kolejne lata. Oznacza to, że po jej spełnieniu Resovia będzie dla Możdżonka klubem, w którym spędził on najwięcej czasu w karierze.

Doświadczony gracz nie padł również ofiarą złego sezonu w wykonaniu klubu z Rzeszowa. Po zajęciu zaledwie siódmego miejsca w lidze Asseco Resovia rozpoczęła działania budowy nowego zespołu. Niemalże pewne jest, iż do Rzeszowa przeniosą się Bartosz Mariański, Thomas Rousseaux, Marcin Komenda oraz Grzegorz Kosok. Nowym szkoleniowcem drużyny zostanie natomiast Piotr Gruszka. Z klubem pożegna się z kolei między innymi David Smith, Jakub Jarosz, Mateusz Mika oraz Thibault Rossard.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved