Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Monika Ptak: Nikt nie jest zadowolony z tego sezonu

Monika Ptak: Nikt nie jest zadowolony z tego sezonu

fot. Sylwia Lis-Dubiel

– Znów tak kończę sezon na najgorszym czwartym miejscu, brak mi słów. Jedynym plusem tego meczu było to, że nie poddałyśmy się po dwóch przegranych setach, walczyłyśmy do końca, ale się nie udało. Sezon jest jaki jest i nikt na pewno z niego nie jest zadowolony – powiedziała po przegranej rywalizacji z Budowlanymi Łódź o trzecie miejsce środkowa Developresu Rzeszów, Monika Ptak.

Po rundzie zasadniczej byliście na drugim miejscu, ale sezon kończycie na czwartym. Taki czarny scenariusz przerabiała pani już w ubiegłym sezonie w barwach Impelu Wrocław…Monika Ptak: – No niestety znów tak kończę sezon na najgorszym czwartym miejscu, brak mi słów. Jedynym plusem tego meczu było to, że nie poddałyśmy się po dwóch przegranych setach, walczyłyśmy do końca, ale się nie udało. Sezon jest jaki jest i nikt na pewno z niego nie jest zadowolony.

Widać było, że w tych decydujących meczach sezonu łódzkie zespoły wam wybitnie nie leżą.

To prawda, ale jak zaczynałyśmy rywalizację z ŁKS-em czy Budowlanymi, to te pierwsze mecze wygrywałyśmy u siebie. W tym decydującym spotkaniu o brąz zabrakło jednak naszej dobrej gry i szczęścia.

Chyba gdzieś tam w psychice za wami ciągnęła się ta feralna sytuacja z IV seta z półfinału z ŁKS-em, gdzie finał był na wyciągnięcie ręki.

Na pewno tak. Półfinał długo będzie siedział nam w głowie. To będzie takie piętno, bo przegrałyśmy praktycznie wygrany mecz. My zagrałyśmy wtedy bardzo słabo i to się później ciągnęło za nami. Nie potrafiłyśmy się przeciwstawić Budowlanym w Łodzi, a w decydującym meczu w Rzeszowie też zabrakło konsekwencji.

Wygląda na to, że w tych meczach o dużą stawkę odporność psychiczna nie była waszą mocną stroną, bo w kluczowych momentach zespół „pękał”…

Widać to było chociażby w tym ostatnim meczu, gdzie bardzo duże znaczenie odgrywała głowa. Niestety my w tej rywalizacji byłyśmy po prostu słabsze.

Skończył się sezon, czy na kolejny Monika Ptak zostaje w Rzeszowie?

Nie chcę się na razie wypowiadać na ten temat. Wszystko jest otwartą kartą.

źródło: lsk.pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-05-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved