Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Monika Brzostek jeszcze nie rezygnuje z siatkówki

Monika Brzostek jeszcze nie rezygnuje z siatkówki

fot. FIVB

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Monika Brzostek zdecydowała się zakończyć karierę. Siatkarka plażowa na swoim koncie na Twitterze przyznała jednak, że na pożegnanie ze sportem jest jeszcze za wcześnie. Na chwilę obecną zawodniczka zdecydowała się jedynie zakończyć współpracę z kadrą, a nie treningi w ogóle.

28-letnia Monika Brzostek w lipcu 2017 roku urodziła synka, a jesienią wróciła do treningów indywidualnych. Po roku przerwy w startach miała wrócić na piasek i dołączyć do swojej dotychczasowej partnerki – Kingi Kołosińskiej. W związku z tym, że źle zrozumiano wypowiedź plażowiczki, postanowiła ona zdementować informacje prasowe dotyczące końca swojej kariery.Nie kończę swojej kariery! Na ten moment logistycznie nie jestem w stanie trenować z kadrą w pełnym wymiarze z uwagi na to, że kilka miesięcy temu zostałam mamą. Trenować i grać będę dalej – napisała na swoim koncie na Twitterze Monika Brzostek.

(źródło: Twitter Moniki Brzostek)

Razem z Kingą Kołosińską były najbardziej utytułowanym duetem w żeńskiej siatkówce plażowej. To właśnie z nią w parze Monika Brzostek świętowała największe sukcesy, w tym pierwszy w historii awans polskiego duetu żeńskiego na igrzyska olimpijskie w 2016 roku. W tym samym roku w Rio de Janeiro zdobyły też srebro w turnieju Grand Slam, rok wcześniej stanęły na najniższym stopniu podium podczas zmagań w Olsztynie. W 2015 roku były także brązowymi medalistkami mistrzostw Europy.

 

źródło: twitter

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2018-02-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved