Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Monika Bociek na dłużej w ŁKS-ie Łódź

Monika Bociek na dłużej w ŁKS-ie Łódź

fot. Łukasz Krzywański

– Muszę przyznać, że to jest spełnienie marzeń. Tak, marzenia się spełniają – mówiła po ostatnim meczu finałowym szczęśliwa Monika Bociek. Z łódzkim klubem będzie miała okazję spełnić kolejne, bowiem… bombardierka ŁKS Commercecon Łódź w sezonie 2019/2020 nadal będzie reprezentować biało-czerwono-białe barwy.

Swoją karierę Monika Bociek zaczynała w UKS Fuks Sulejów, z którego przeniosła się do MUKS ABiS SP 64 Łódź. W 2013 roku dołączyła do MUKS Sparta Warszawa, a rok później zaczęła bronić barw Legionovii. Po trzech latach w Legionowie przeniosła się do ekipy Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna. Z Małopolski wróciła do centrum. Zakładając biało-czerwono-białą koszulkę ówczesnego wicemistrza kraju na pewno marzyła o sukcesie. Z uśmiechem na ustach po zakończeniu sezonu 2018/2019 mogła powiedzieć:  – Jesteśmy mistrzyniami, wywalczyłyśmy to ciężką pracą i możemy być z siebie dumne.W zakończonym sezonie ponownie znalazła się w dziesiątce najlepiej punktujących zawodniczek Ligi Siatkówki Kobiet. Dla Łódzkich Wiewiór wywalczyła 339 „oczek”, chociaż przez dłuższy czas grała z urazem. Czterokrotnie wyróżniono ją statuetką dla najlepszej zawodniczki meczu. Wielokrotnie powtarzała, że siłą ŁKS-u Commercecon jest zespołowość i poczucie jedności. – Nie raz już potwierdzałyśmy, że w jedności siła i to zespołowość jest naszą siłą, nie indywidualności. Dlatego bardzo się cieszymy, że w kolejnym sezonie znów założy biało-czerwono-białą koszulkę i będzie stanowić jeden z elementów tej wspaniałej układanki jaką jest zespół mistrza Polski!

W przerwie między sezonami Monika Bociek nie będzie miała czasu na odpoczynek. Czeka ją bowiem ciężka praca w reprezentacji Polski, a my trzymamy kciuki, żeby pokazała jak wspaniałą jest zawodniczką!

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: lkscommerceconlodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved