Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Młodzi zawodnicy dołączą do Mickiewicza

Młodzi zawodnicy dołączą do Mickiewicza

fot. Gwardia Wrocław

Mickiewicz kompletuje skład na nowy sezon. Do tej pory drużyna z Kluczborka przedłużyła trzy umowy. Natomiast teraz poinformowała, że dwa młodzi zawodnicy Michał Łysiak i Konrad Jantos dołączą do drużyny w sezonie 2020/21 KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn.

Wspomniani zawodnicy od sześciu lat są częścią drużyn młodzieżowych Mickiewicza Kluczbork. Trener Mariusz Łysiak postanowił włączyć tych dwóch młodych siatkarzy do seniorskiej drużyny.Mickiewicz Kluczbork wydał w tej sprawie komunikat:

„Dziś chcemy powiedzieć, że po 6 latach istnienia naszej młodzieżówki, możemy powiedzieć, idziemy w dobrym kierunku. Trener pierwszoligowego zespołu włączył do składu na sezon 2020/2021 dwóch juniorów naszego klubu. W sezonie 2020/2021 Michał Łysiak i Konrad Jantos założą czerwień i czerń. Panowie gratulujemy i dopiero teraz zaczyna się prawdziwa siatkówka i prawdziwa praca. Inwestujemy w przyszłość”.

Przypomnijmy, że Mickiewicz Kluczbork w ostatnich dniach potwierdził przedłużenie umów z Konradem Muchą, Jakubem Lewandowskim oraz Marcinem Jaskułą. Ponadto poinformował o zakontraktowaniu Przemysława Tomy.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Krispol 1. Ligi

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved