Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Młody przyjmujący dołączył do Olimpii Sulęcin

Młody przyjmujący dołączył do Olimpii Sulęcin

fot. sulecin24.pl

Trwa kompletowanie składu Olimpii Sulęcin. Zanosi się na to, że drużyna prowadzona przez Łukasza Chajca w przyszłym sezonie będzie mieszanką rutyny z młodością. Jej kolejnym nabytkiem jest 19-letni Tomasz Stolc, który gra na pozycji przyjmującego.

Coraz więcej wiadomo o składzie, w jakim w przyszłym sezonie występowała będzie Olimpia Sulęcin na parkietach I ligi. Zanosi się na to, że w następnych rozgrywkach będzie ona dysponowała mieszanką rutyny z młodością, bowiem działacze z jednej strony sięgają po doświadczonych zawodników, a z drugiej – dają również szansę utalentowanej młodzieży. Ostatnim nabytkiem drużyny prowadzonej przez Łukasza Chajca jest Tomasz Stolc.To 19-letni przyjmujący, który znajdował się w szerokiej kadrze kadetów, a obecnie juniorów. Jest wychowankiem Trefla Gdańsk, a ostatnio siatkarskie rzemiosło szlifował w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale. Na swoim koncie ma między innymi złoty medal mistrzostw EEVZA do lat 17. Przed nim kolejne wyzwania, a na pozycji przyjmującego w lubuskiej ekipie o miejsce w podstawowym składzie rywalizował będzie między innymi z doświadczonym Maciejem Kordyszem oraz Patrykiem Zarębskim. Na tej pozycji do kompletu Olimpii brakuje jeszcze jednego zawodnika.

Przypomnijmy, że Tomasz Stolc jest już czwartym nowym graczem, który w międzysezonowej przerwie zasilił szeregi sulęcińskiego zespołu. Wcześniej prezes Chajec postawił na doświadczonych Macieja Kordysza (przyjmujący) oraz Konrada Woronieckiego (rozgrywający), a także na wciąż jeszcze młodego środkowego – Jakuba Lewandowskiego. Ponadto kontrakty z Olimpią przedłużyli – Arkadiusz Romańczuk, Bartosz Konieczny, Patryk Zarębski, Maciej Sas, Grzegorz Turek oraz Bartosz Dzierżyński.    

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved