Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Młoda rozgrywająca zostaje we wrocławskim klubie

Młoda rozgrywająca zostaje we wrocławskim klubie

fot. Łukasz Krzywański

Wrocławski klub kontynuuje prezentację zespołu, który wystąpi na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/2019. Do wcześniej ogłoszonych – Natalii Murek i Marka Solarewicza – dzisiaj dołączy Weronika Wołodko.

Weronika Wołodko do wrocławskiej drużyny trafiła sezon temu. Był to jej debiutancki rok na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet. W początkowej części sezonu rozgrywająca nie miała szansy na prezentację swoich umiejętności podczas meczów. Jednak gdy doszła do głosu – na stałe zastąpiła Valerie Nichol w wyjściowej szóstce. W 20 meczach zdobyła 38 punktów, z czego najwięcej blokiem – 18. Rozgrywająca często potrafiła wyczuć intencje atakujących i skutecznie „zamykała kierunek”. Dobra postawa w meczach LSK zaowocowała powołaniem do szerokiej kadry Polski na 2018 rok.Kolejny sezon młoda rozgrywająca spędzi we Wrocławiu. – Jesteśmy zadowoleni z postawy Weroniki w poprzednim sezonie. Trenerzy wielokrotnie podkreślali jej sumienność i staranność podczas treningów. To pozwoliło naszej rozgrywającej na debiut w LSK, a w dalszej części sezonu – na regularne granie. Jestem przekonany, że w kolejnym sezonie Weronika zrobi kolejny krok w swojej siatkarskiej karierze – mówi Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Bardzo się cieszę, że w kolejnym sezonie będę miała przyjemność reprezentować barwy wrocławskiego zespołu. Trafiłam tutaj na wspaniałych ludzi, którzy pomogli mi wejść do świata profesjonalnej siatkówki, stąd też decyzja o pozostaniu w tym zespole nie była dla mnie trudna – mówi Weronika Wołodko. – Wiem, że jestem w dobrych rękach i ciężką pracą będę w stanie zrobić kroczek do przodu w swoich umiejętnościach siatkarskich. Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie stworzymy zgraną grupę, walczącą o każdą piłkę – zakończyła rozgrywająca wrocławskiego zespołu.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved