Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > MKS Kalisz odkrywa kolejne karty

MKS Kalisz odkrywa kolejne karty

fot. Sylwia Lis

Karuzela transferowa w Lidze Siatkówki Kobiet trwa w najlepsze. Energa MKS Kalisz poinformowała o przedłużeniach kontraktów – w zespole na dłużej pozostaną libero Klaudia Kulig oraz rozgrywająca Adrianna Budzoń. Do sztabu dołączy również Marcin Widera.

Energa MKS Kalisz nie próżnuje, klub w ostatnim czasie ogłosił kilka transferów, m.in. Justyny Łysiak czy Weroniki Centki. Teraz przyszła pora na przedłużenie kontraktów – w Kaliszu na następny sezon zostaje Adrianna Budzoń. Rozgrywająca przyszła do MKS-u z Proximy Kraków. Adrianna Budzoń w tym sezonie rozegrała 79 setów, uzyskując 27,33% skuteczności rozegrania.Kontrakt z drużyną na przyszły rok podpisała również Klaudia Kulig. Libero również dołączyła do Kalisza z Proximy Kraków. Rozegrała 97 setów.

Sztab szkoleniowy powiększył się o Marcina Widerę, który będzie pełnił funkcję II trenera. Do Kalisza przeszedł z Mickiewicza Kluczbork. Warto wspomnieć, że Marcin Widera miał już okazję być asystentem Jacka Pasińskiego – obaj panowie pracowali razem w Pile.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: MKS Kalisz - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved