Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > MKS Będzin wietrzy skład

MKS Będzin wietrzy skład

fot. Katarzyna Antczak

Karuzela transferowa kręci się już na dobre, także w klubach z dolnej części tabeli PlusLigi. W ostatnim czasie działacze MKS-u Będzin podjęli decyzję o zakończeniu współpracy z Jakubem Oczko, Michałem Żukiem, Mariuszem Gacą, Sebastianem Wardą i Bartoszem Kaczmarkiem. Nad Czarną Przemszę wraca za to Michał Potera. 

Jakub Oczko, Michał Żuk, Mariusz Gaca i Sebastian Warda spędzili w Będzinie trzy ostatnie sezony. W tym czasie przyczynili się do wywalczenia przez MKS historycznego awansu do PlusLigi. Z kolei Bartosz Kaczmarek reprezentował barwy będzińskiego zespołu tylko w minionych rozgrywkach.Przypominamy, iż do tej pory szeregi MKS-u zasilił ubiegłoroczny mistrz Polski, środkowy Krzysztof Rejno, który na zasadzie rocznego wypożyczenia trafił do będzińskiego klubu z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Nazwiska kolejnych nowych siatkarzy MKS ma podać niebawem.

Nad Czarną Przemszę po kilku latach przerwy wraca za to Michał Potera. Ten doświadczony libero w przeszłości w barwach będzińskiego klubu zdobył brązowy medal I ligi oraz dwukrotnie awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski. Przez ostatnie lata zawodnik występował w klubach PlusLigi – najpierw dwa sezony grał w stołecznej Politechnice, a potem przez dwa kolejne lata reprezentował olsztyńskich akademików. Teraz wraca do MKS-u. – Bardzo cieszę się, że wróciłem do Będzina. Oferta klubu była bardzo konkretna, więc zdecydowałem się na transfer. MKS chce się rozwijać i mam nadzieję, że swoją dobrą grą przyczynię się do tego rozwoju – skomentował Potera.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

Co dalej z limitami dla obcokrajowców w Polsce?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: mksbedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved