Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mistrzynie Polski będą trenować w Niemczech

Mistrzynie Polski będą trenować w Niemczech

fot. orlenliga.pl

Siatkarki Chemika Police wyjechały do Niemiec na wspólne treningi z Poczdam SC. Poczdam to zespół niemieckiej ekstraklasy. Giuseppe Cuccarini ma do dyspozycji tylko osiem zawodniczek. Pozostałe przebywają na zgrupowaniach reprezentacji. Dlatego wspólne treningi w Niemczech umożliwią przygotowanie się do rundy rewanżowej.

Latem podobny wariant dobrze się sprawdził, więc postanowiliśmy ponownie z niego skorzystać. Już wtedy umówiliśmy się na kolejne spotkanie zimą. Jedziemy po trzy dni wspólnych treningów, które umożliwią nam grę w szóstkach – mówi Radosław Anioł, dyrektor zarządzający Chemika Police.Mistrzynie Polski wraz ze sztabem szkoleniowym do Niemiec wyjechały w poniedziałek rano. Łączone przygotowania potrwają trzy dni. W tym czasie zaplanowane są trzy wspólne treningi popołudniowe oraz jedne zajęcia w siłowni. Treningi odbędą się w MBS Arenie. Policzanki zakwaterowane będą w Mercure Hotel w Poczdamie.

Przypomnijmy, że policzanki są jedynym niepokonanym zespołem w Orlen Lidze i przewodzą tabeli bardzo pewnie. Chemik nad drugim Atomem Treflem Sopot ma siedem punktów przewagi.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-12-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved