Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mistrzynie Polski będą grać w Policach

Mistrzynie Polski będą grać w Policach

Po zamieszaniu z Areną Szczecin władze Chemika Police zdecydowały, że mecze ligowe zespół będzie rozgrywać w hali sportowej Zespołu Szkół imienia I. Łukasiewicza w Policach przy ulicy Siedleckiej 6. Zmiana miejsca w porównaniu do poprzednich sezonów wynika z podwyższenia kosztów w Arenie Szczecin.

Poniżej przedstawiamy oświadczenie klubu Piłki Siatkowej Chemik Police S.A. dotyczące miejsca rozgrywania spotkań Ligi Siatkówki Kobiet: 

Konflikt Chemika Police i operatora Azoty Arena

Klub Piłki Siatkowej Chemik Police S.A. mecze Ligi Siatkówki Kobiet rozgrywać będzie w hali sportowej Zespołu Szkół imienia I. Łukasiewicza w Policach przy ulicy Siedleckiej 6.

Powodem decyzji są zbyt wysokie koszty funkcjonowania klubu w Arenie Szczecin.

Miejsce rozgrywania spotkań Ligi Mistrzyń podamy wkrótce.

W związku z zaistniałymi okolicznościami pragniemy zapewnić naszych wiernych kibiców, że dokładając wszelkich starań, zadbamy o to, by mecze Chemika mogli oglądać w możliwie najlepszych warunkach.

W związku ze zmianami w planach funkcjonowania klubu wiele kwestii organizacyjnych (np. sprzedaż karnetów) zostaje przesunięta na dalszy termin. O wszystkim poinformujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej www.chemik-police.com oraz mediów społecznościowych.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved