Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Miłosz Zniszczoł: Nie ma łatwych spotkań

Miłosz Zniszczoł: Nie ma łatwych spotkań

fot. Klaudia Piwowarczyk

-Każdy mecz jest ciężki i trzeba dać z siebie wszystko żeby wygrać. Spotkanie z AZS-em Olsztyn również to pokazało, do końca musieliśmy walczyć o to zwycięstwo – o kolejny tie-breaku katowiczan i cennej wygranie mówił Miłosz Zniszczoł.

Po 16. rozegranych meczach podopieczni Dariusza Daszkiewicza zajmują 6. miejsce w ligowej tabeli, GKS zbliżył się do Trefla Gdańsk, jednak gdańszczanie mają o jedno rozegrane spotkanie mniej. W konfrontacji z niżej notowanym AZS-em Olsztyn gospodarze mieli szanse na zdobycie kompletu punktów, o czym mówił Miłosz Zniszczoł, odnosząc się do czwartej partii spotkania. -Zabrakło trochę chłodnej głowy, bo zaczęliśmy od 1:4, 1:5,  później dogoniliśmy rywali, nawet mieliśmy przewagę i  w samej końcówce 1-2 piłki zaważyły na rezultacie – przyznał środkowy Gieksy.Dla GKS-u Katowice ta wygrana była siódmym zwycięstwem w tym sezonie, drugim z rzędu po tie-breaku. Miłosz Zniszczoł nawiązał także do liczby pięciosetowych spotkań, jaką w tym sezonie może pochwalić się jego zespół. -Mamy kolejne zwycięstwo po tie-breaku. Taki nasz los w tym roku, musimy nad tym pracować. Dobrze, że finalnie wygraliśmy. Wierzę, że  w  końcu to przełamiemy i jak będziemy wygrywać to już za trzy punkty -dodał.

Mimo dystansu dzielącego zespół ze Śląska z akademikami w ligowej tabeli jak zgodnie podkreślali podopieczni Dariusza Daszkiewicza podejście do tego spotkania było takie samo, jak do każdego ligowego starcia. –Nie było mowy o lekceważeniu, faktycznie być może w tym pierwszym secie weszliśmy trochę zbyt sztywno do gry, ale później wszystko się rozkręciło, graliśmy bardzo dobrze. Oni mieli swoje problemy, ale po zmianie trenera trochę też odetchnęli, jest u nich nieco świeżości i to było widać w tym meczu, bo nie położyli się na parkiecie i nie oddali nam tego spotkania – podsumował środkowy GKS-u Katowice.

 

źródło: inf. własna, siatkowka.gkskatowice.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved