Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Milena Radecka odchodzi z wrocławskiego Impelu

Milena Radecka odchodzi z wrocławskiego Impelu

fot. Łukasz Krzywański

Dobiegła końca roczna przygoda Mileny Radeckiej z biało-zielonymi barwami Impelu Wrocław. Rozgrywająca była jednym z filarów zespołu. Klub podziękował zawodniczce za reprezentowanie go i życzy powodzenia w dalszej karierze. Póki co nie jest znany klub, w którym występować będzie siatkarka w przyszłym sezonie.

Milena Radecka była podstawową rozgrywającą drużyny ze stolicy Dolnego Śląska. To jedna z nielicznych impelek, która zagrała, w zakończonym niedawno sezonie, we wszystkich 37 meczach wrocławskiej drużyny.Radecka była nie tylko mózgiem drużyny, która zdobyła brązowy medal, ale także motorem napędowym w polu serwisowym. Reprezentacyjna rozgrywająca w całym sezonie na stronę rywalek posłała 39 asów serwisowych, co dało jej 6. miejsce w rankingu najlepiej serwujących zawodniczek w Orlen Lidze. W podobnym rankingu – najlepiej rozgrywających – Radecka uplasowała się na czwartej pozycji, notując 32,19% skutecznego rozegrania.

Nazwa nowego klubu zawodniczki nie jest jeszcze znana. – Chciałbym podziękować Milenie za całoroczny trud włożony w pracę w naszym klubie. Była bardzo ważną częścią naszej medalowej drużyny. Życzymy powodzenia w nowym klubie i mówimy do zobaczenia na siatkarskich parkietach – skomentował sprawę Jacek Grabowski, prezes zarządu Impel Volleyball S.A.

Co dalej z limitami dla obcokrajowców w Polsce?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved