Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Milena Radecka: Cieszy zwycięstwo za trzy punkty

Milena Radecka: Cieszy zwycięstwo za trzy punkty

fot. Łukasz Krzywański

– Na pewno bardzo przygotowałyśmy się do tego spotkania, bo był to dla nas trudny tydzień. Wiedziałyśmy, że ten mecz będzie dla nas ciężki fizycznie, ale bardzo cieszy to, że utrzymałyśmy tu koncentrację i za trzy punkty wygrałyśmy to spotkanie – powiedziała po zwycięstwie nad Pałacem Bydgoszcz Milena Radecka, rozgrywającego wrocławskiego zespołu.

Czy spodziewaliście się tak łatwego zwycięstwa w trzech setach?Milena Radecka:Na pewno bardzo przygotowałyśmy się do tego spotkania, bo był to dla nas trudny tydzień. Wiedziałyśmy, że ten mecz będzie dla nas ciężki fizycznie, ale bardzo cieszy to, że utrzymałyśmy tu koncentrację i za trzy punkty wygrałyśmy to spotkanie.

Wydawało się, że w drugim secie kontrolujecie wydarzenia na boisku, miałyście wysokie prowadzenie 16:10. Czy w tym momencie w zespole wkradła się chwila dekoncentracji, czy to zespół Pałacu zaczął się lepiej prezentować na boisku?

– Myślę, że przy stanie 16:10 jak prowadziłyśmy, troszkę za duże rozluźnienie wkradło się w naszą drużynę i później była trochę nerwowa końcówka, ale cieszę się, że od początku trzeciego seta wszystko kontrolowałyśmy już od początku do końca i nie było powtórki z drugiego seta.

W spotkaniu z Galatasaray Stambuł w Pucharze CEV zagrałyście dobrze w pierwszym secie, pewnie go wygrywając, natomiast w kolejnych trzech odsłonach górą były rywalki. Jakie elementy musicie poprawić w swojej grze przed rewanżowym spotkaniem?

Był to trochę dla nas dziwny mecz, bo po wygraniu w pierwszym secie później w kolejnych partiach toczyła się wyrównana walka do połowy seta. Zaczęłyśmy popełniać proste błędy i może troszkę nerwowo reagowałyśmy na to, co działo się na boisku. Teraz będziemy mieć czas, aby wyciągnąć wnioski i dobrze przygotować się do rewanżowego spotkania.

Za wami jest już połowa sezonu. Do końca rundy zasadniczej pozostało już kilka kolejek. Jakie macie cele w tym sezonie?

Na pewno każdy sportowiec stawia sobie najwyższe cele, czyli wygranie ligi i taki jest nasz cel od początku sezonu, więc do tego dążymy i nad tym będziemy pracować.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-02-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved