Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Milan Katić: Dokończyć to, co zaczęliśmy

Milan Katić: Dokończyć to, co zaczęliśmy

fot. Klaudia Piwowarczyk

Teraz musimy się przygotować na na pewno ostatni już mecz sezonu – mówi Milan Katić, przyjmujący PGE Skry. PGE Skra w hali Energia wygrała 3:2 i tym samym umożliwiła sobie grę o piąte miejsce w trzecim meczu, który odbędzie się w Radomiu. – Gratulacje dla mojej drużyny. Graliśmy do samego końca i wygraliśmy – mówi Katić. – Teraz musimy się przygotować na na pewno ostatni już mecz sezonu. Nasza drużyny grają wyrównaną siatkówkę, co widać po wynikach, bo wygrywaliśmy w ostatnich piłkach. Fajnie byłoby, gdyby znów tak się skończyło, ale z naszą wygraną.

To był kolejny już tie-break pomiędzy PGE Skrą i Cerradem Czarnymi w tym sezonie. – To był bardzo podobny mecz do tego z Radomia. Cieszymy się, że wygraliśmy, bo po każdym wygranym meczu czujemy się lepiej – mówi Katić. Trzeci mecz odbędzie się 25 kwietnia. – Trzeba dokończyć to, co zaczęliśmy. Czeka nas trochę świąt, trochę pracy i trzeba wygrać ten ostatni mecz – kończy Katić.To były podobne mecze do siebie, ale to my wyszliśmy z tego zwycięsko. Nie myślałem, że kiedyś to powiem, ale cieszę się, że wrócimy do sali w Radomiu, bo zagramy jeszcze jedno spotkanie. Zrobimy wszystko, żeby zdobyć dla tego klubu jak najwyższe miejsce – dodaje z kolei Kacper Piechocki.

Mimo że to „tylko” mecz o piąte miejsce, to widać ekipie z Bełchatowa mobilizację. – Nie jest to szczyt marzeń, bo przed sezonem cele były inne. Sami sobie to jednak zgotowaliśmy, więc teraz musimy to zjeść – podkreślił Piechocki. – Z tego co wiem, mamy mieć trochę wolnego, ale szybko musimy wrócić też do pracy. Trzeci mecz czeka nas w czwartek i przygotujemy się do niego najlepiej, jak się da. Nie obiecuję, że wygramy, ale mogę obiecać, że damy z siebie maksa i zrobimy wszystko, żeby zwyciężyć.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved