Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Milad Ebadipour: Zawiedliśmy jako drużyna

Milad Ebadipour: Zawiedliśmy jako drużyna

Milad Ebadipour po przegranym spotkaniu Ligi Mistrzów podkreślał, że to nie do końca przeciwnicy PGE Skry Bełchatów okazali się od niej lepsi. Po prostu sam klub z Bełchatowa przegrywał rywalizację ze sobą o to, żeby móc walczyć z konkretnymi rywalami. Ze sporym szacunkiem odnosił się także do włoskiego giganta, który w środowy wieczór dał PGE Skrze lekcję siatkówki.

Milad Ebadipour w przegranym przez PGE Skrę spotkaniu z Cucine Lube Civitanova skończył 9 z 17 piłek w ataku (53%) i utrzymał przyjęcie na poziomie 43%. Ale w starciu z Włochami nie chodziło o indywidualności. – Zawiedliśmy jako drużyna, oczywiście grając przeciwko jednemu z najlepszych zespołów na świecie i zawodnikom, którzy wiele już osiągnęli, ale musimy mieć świadomość tego, że to nie Lube, czy wcześniej Jastrzębski Węgiel nas pokonali. To my przegrywaliśmy – podkreślił Irańczyk.

Wiemy, jak wielkim sukcesem jest dla nas samo znalezienie się w półfinale tych rozgrywek, ale to nie jest tak, że wychodzimy na boisko ze spuszczonymi głowami. Dziś oni mieli świetną zagrywkę i pokazali to w dwóch pierwszych setach, a my dopiero w trzecim zagraliśmy tak, jak powinniśmy. Szkoda, że nie udało się przedłużyć tego meczu, ale teraz celem będzie zagranie tej trzeciej partii lepiej przez cały mecz we Włoszech – zapewnił Ebadipour.

PGE Skrze do awansu do finału Ligi Mistrzów potrzeba zwycięstwa w 3 lub 4 setach przeciwko Cucine Lube we Włoszech. To nie będzie jednak najprostsze zadanie. Samo spotkanie odbędzie się w środę 10 kwietnia o godzinie 20:30.

źródło: tulodz.pl